Tel. 0674749032
Ambjent biznesi me qera - Super Ambient Zyre, tek Komuna e Parisit (Zone Perfekte) Pallat i Ri | Instalime te Reja


Pagesa 300 Euro
Siperfaqa 45.00
Kati 0
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit
Adresa Rruga Tish Dahia, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 18/11/2020 14:20 Post ID: 21515 Lexime 1

Super Zyre tek Komuna e Parisit - Zone Super (Pallat i Rikonstruktuar - 2 Ashensore) Hapesire e Bolleshme Ndricim Perfekt | Tualet i Rikonstruktuar | Te Gjitha Instalimet e Reja


Q2485


Te dhenat e ndarjes:


- 1 ambient punimi

- 1 tualet


- SIP TOTALE: 52m2 

- SIP NETO : 45 m2

-       SIP PERBASHKET : 7 m2

- KATI: 0

- KATET E PALLATIT: 10

- Pallat : I rikonstruktuar


Karakteristika : 


- SUPER AMBIENT ZYRE ME QERA NE KOMUNE PARISIT 

- I PERSHTATSHEM PER CDO LLOJ ZYRE DHE BIZNESI

- ZONA SUPER E MIRE 

- LINJE TREFAZORSHE 


- Tualeti i sapo investuar me hidrosanitare cilesore


- Ka akses me transportin publik

- Facilitet afer markete farmaci dyqane 


Cmimi: 300 € NETO


Per me shume info kontakt ne whatsapp:


Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 21515

Me te preferuarat