Tel. 0674749032
Ambjent biznesi me qera - Super Ambient Gjigand (480 m2) i Pershtatshem per Cdo Lloj Biznesi, Magazine ose Zyre (Liq. i Thate)


Pagesa 1,000 Euro
Siperfaqa 48.00
Kati 0
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Rruga Hamdi Garunja, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 22/02/2021 20:10 Post ID: 27273 Lexime 3

Super Ambient Gjigand (480 m2) i Pershtatshem per Cdo Lloj Biznesi, Magazine ose Zyre (Liqeni i Thate) Mundesi Parkimi | Hapesire e Madhe dhe e Shfrytezueshme | Fasade Xhami | Ndricim Perfekt | Tualete | Te Gjitha Instalimet Funksionale


Q1456


Te dhenat e ndarjes:


- 5 AMBIENTE PUNE

- 3 tualete

- 2 kate 


- SIP TOTALE:480 m2

- SIP BRUTO: 300 m2 

- KATI:0

- Viti I ndertimit:2009


Karakteristika: 


SUPER AMBIENT GJIGAND (480 m2)


- 2 KATE NGA 240 M2 

- FASADE XHAMI 

- TUALETE 

- I PERSHTATSHEM PER MAGAZINA , KOMPANI , ZYRA ETJ 


- Instalime Elektrike Cilesore

- Instalime Hidraulike cilesore


- Facilietet afer

- Akses me Transport publik 


Cmimi: 1,000 € NETO 


*Paradhenie (GARANCI ME PRONARIN ): 1.5 MUAJAgent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 27273

Me te preferuarat