Tel. 0674749032
Ambjent biznesi me qera - Cmim Okazion: Lokal/ Restorant (TOPTANI - QENDER) ne Gjendje Pune* |Bere Investimi me Arkitekt para


Pagesa 2,300 Euro
Siperfaqa 390.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Toptani Plaza, Shetitorja Murat Toptani, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 22/02/2021 20:14 Post ID: 27274 Lexime 20

Cmim Okazion: Super Amb per Restorant ose Cdo Lloj Tjeter Biznes ne Zemer te Tiranes (TOPTANI - QENDER) me Dalje ne Rruge Kryesore| i Super INVESTUAR 1 Vit me Pare** | Ne Gjendje Pune| Cdo gje eshte bere me Arkitekt*| Investim Marramendes| Vendndodhja me Perfekte|   Cmim BRUTO perfshire Taksat| 


Q1608


- SIP TOTALE: 390 m

- SIP NETO (e brendhme) : 385m

- KATI:1

- KATET E Pallatit

- Viti I ndertimit: 2008


Karakteristika: 


- Fantastike per cdo lloje biznesi, sidomos RESTORANT ose BAR CAFFEE

- INVESTIMI bere para 1 viti

- Cdo gje bere me Arkitekt**


-  Cmim Okazion per  Qerane qe ka 


- Ndodhet ne ZEMER  te TIRANES  me nje ambient fantastik, familjar dhe relaksues****

- Gjendet ne vend fantastik fiks perball TOPTANIT

- Me Hyrje & Dalje ne Rruge Kryesore


- Investimi Marramendes

-  Eshte ne GJENDJE Pune

Cmimi: 2,300 Euro *Bruto (me Taksa)


*Paradhenie (GARANCI ME PRONARIN ): 1.5 MUAJ


Tel ose Whatsapp:


Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 27274

Me te preferuarat