Tel. 0674749032
Ambjent biznesi me qera - Dy Kate Amb. me Qera (Pas Ish. Rest. Durresit - St. Trenit) i Persht. per Dyqan Buze Rr. Kryesore | Pallat i 2017-tes


Pagesa 850 Euro
Siperfaqa 279.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga Ferit Xhajko, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 03/06/2021 13:15 Post ID: 36662 Lexime 42

Jepet Me Qera Super Dyqan Me Qera Në Zonën Stacioni Trenit Pas Ish Restorant Durrësit 


Q2807


Te Dhenat: 


- Dy Katete E Para Te Pallatit (Dyqan) 


- Dyqani Është  I Ndarë Në 2 Kate - Kati I Parë 114 M2 Dhe Kati Dytë 165 M2 

- Me 2 Tualete 

- Fasadë E Lartë Xhami 

- E Përshatshme Për Çdo Lloj Biznesi

- Zona E Aksesushme 

- Pallat I Ri 2017

- Mundësi E Mirë 

- Përshtatshme Për Dyqan, Magazinë Etj 


Çmimi : 850€ Neto 


Për Më Shumë Kontaktoni Whatsapp:

Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 36662

Me te preferuarat