Tel. 0674749032
Ambjent biznesi me qera - Amb 2+1+2WC (110 M2) I Persht. per Zyra (Myslym Shyr) PARKET | Pallat i Ri me Ashensor dhe Ndertime Cilesore


Pagesa 490 Euro
Siperfaqa 110.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Islam Alla Tirane,Shqiperia - Harta
INFO Data: 09/09/2021 15:11 Post ID: 44734 Lexime 8

Ambient Biznesi (110 m2) ne Myslym Shyr, i Pershtatshem per Cdo Lloj Zyre | Pallat i Ri me Ashensor dhe Ndertime Cilesore | Parket |  Hapesire e Madhe | Ndricim Perfekt  | Izolim Akustik | Termoizolim | Hidroizolim | Tualetet me Hidrosanitare te Mirembajtura | Instalimet te Gjitha Funksionale


Q2783


Te dhenat e ndarjes:


- 2 dhoma gjumi

- 1 sallon + 1 kuzhine

- 1 tualet 

- 1 korridor 

- 2 ballkon 


- SIP TOTALE: 110 m2

- SIP BRUTO: 100m2 

- KATI:4

- KATET E PALLATIT: 7

- Pallat i Ri

- Viti I ndertimit: 2006


Karakteristika: 


- Ambient 2+1+2 wc

- Zone Perfekte

- Hapesire e Mire

- Termoizolim, izolim akustik,Hidroizolim

- Cdo gje e re 

- Parket

- Kondiconer ne cdo dhome 

- 3 ambiente punimi

- I pershtatshem *per zyra ,call center, kontabiliteti, kosulence marketingu etj


2 TUALETE:


- Me sanitare te mira

- Me aspirim


- Instalime Elektrike Cilesore 

- Instalime Hidraulike te reja shume cilesore


- Facilietet afer

- Akses me Transport publik 


Cmimi: 490 Euro (i diskutueshem) 


*Paradhenie (GARANCI ME PRONARIN ): 1.5 MUAJ


Tel ose Whatsapp:
Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 44734

Me te preferuarat