Tel. 0674749032
Ambjent biznesi me qera - Zyre 80 M2,Kati 2-te ( 1 Banim) Ne Qender (Piazza) I Rinovuar 100% Me Parket, Elektrike & Hidrualike


Pagesa 800 Euro
Siperfaqa 80.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Dede Gjo Luli Tirane,Shqiperia - Harta
INFO Data: 15/09/2021 00:16 Post ID: 45187 Lexime 7

Jepet Ambient Me Qera Për Zyra 80 M2 Kati 2-të ( 1 Banim) Në Qendër Të Tiranës Te Piazza Fiks Pas Muzeut Të Tiranës


Q2931


Te Dhenat E Ndarjes: 


- 2 Ambiente Pune

- 2 Tualete 

- 1 Korridor 


- Sipërfaqja Totale : 80 M2 

- Sipërfaqja Neto : 80  M2

- Lartësia : 2.7 M

- Fasilitete Afër 


Karakteristika: 


- Ambient I Rregulltë Me Kubaturë Të Lartë Dhe I Rinovuar 100% Me Parket, Elektrike & Hidrualike

- Jepet Bosh Me Qera ** 

- I Përshatshëm Për Çdo Lloj Biznesi. 

- Mundësi Për Të Marr Dhe 35 40 M2 Hapësirë Ngjitur Që Është E Ndarë Me Gips, Ambienti Siç Është Mund Të Bëhet Dhe I Gjithë Open Space 120 M2 Cmimi: 800 €  (Neto)


Tel Ose Whatsapp:Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 45187

Me te preferuarat