Tel. +355692514030
Business Property for Rent - Lokal i Kompletuar ** (247 m2) ne Kryqezim (Tregu Elektr. - Ali Dem) Pllt i Ri (Kati 1) Super Hapesire


Payment 1,200 Euro
Square Feet 247.00
Floor 1
City - Zone Tirana - Ali Demi/Tregu Elektrik
Address Rruga Petro Nini Luarasi Tirane,Shqiperia - Maps
INFO Data: 19/09/2023 16:02 Post ID: 174375 Reads 175

Me Qera Lokal i kompletuar te Tregu Elektrik (në Kryqëzim të Tregut elektrik dhe Ali Demit)  Zone me Shume Levizje || Pllt i Ri (2012) Ekspozim Perfekt || Super Hapesire e Shfrytezueshme || Investim Perfekt 


Q4218


Të dhënat e ndarjes 


- 3 ambient pune ( dhomë teknike) 

- 2 tualete

- Sipërfaqja neto : 247.5  m2

- Sipërfaqja në hipotekë 247.5 m2 

- Kati: 1

- Katet e pallatit : 8

- Vit ndërtimi : 2012


Karakteristika: 


- Lokali është i kompletuar me eksperes, banak, Tavolina, karrike, ndriçim të bukur, Tualete të reja, Dritare dopio xham etj 

- Lokali është me çmim shumë të mirë qeraje dhe ndodhet në kryqëzim ku ka shumë lëvzije

- Lokali është kati 1 jo kati 0 dhe hyrjen e ka nga pas pallatit 

- Jepet i kompletuar 

- Lokali ka super hapësirë dhe mund të shfrytëzohet në çdo cep 


- Një ndër zonat më të mira në Tiranë për të zhvilluar biznesin ku historikisht njihet në Tiranë nga tregu elektrik dhe lëvizja e e banorëve në atë zonë. 

- Ka kompani afër, institucione etj ÇMIMI : 1200€ (bruto përfshirë taksat)


Për më shumë kontaktoni ne whatsapp:
Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 174375

Me te preferuarat