Tel. 0674749032
Ambjent biznesi ne shitje - Dyqan (72 m2 - Kat 0) te Kompleksi Mangalem (Ali Dem) Super Rezidence ** Fasade e Gjere || Investim i Sigurt


Pagesa 95,000 Euro
Siperfaqa 72.00
Kati 0
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Rruga Pasho Hysa Tirane,Shqiperia - Harta
INFO Data: 21/09/2022 15:09 Post ID: 83395 Lexime 41

Shitet Super Dyqan Te Kompleksi Magalen **Pallati I Parë, Aktualisht Farmaci (72 M²)  Me Fasadë Xhami Të Lartë Dhe Të Gjerë  || Dyqan Me Ndriçim Perfekt - Një Nga Rezidencat Më Të Reja Dhe Me Cilësin Më Të Mirë Të Ndërtimit - Dyqani Ka Hyrje Dhe Nga Fasada  


Q3455


Te Dhenat E Ndarjes:


- 1 Ambient 

- 1 Tualete 


- Sip. Totale: 72 m2 

- Kati : 0 

- Viti I Ndertimit: 2021

- Ashensor: Po 


Karakteristika: 


- Shitet Super Dyqan  Kompleksi Magalen Pallati I Parë Aktualisht Farmaci Me Sipërfaqe 72 M²  Me Fasadë Xhami Të Lartë Dhe Të Gjerë 

- Pozicion Super Pranë

- Pallati Ësht 6 Katësh 

- Kati 0 

- Dyqan Me Ndriçim Dhe Një Nga Zonat Që Do Ketë Zhvillimin Më Të Madh 3-4 Vitet E Ardhshme Dhe Rritja E Vlerës Pasurisë Do Jetë E Dukshme 

- Një Nga Rezidencat Më Të Reja Dhe Me Cilësin Më Të Mirë Të Ndërtimit 

- Dyqani Ka Hyrje Dhe Nga Fasada  


- Zona Ndër Më Të Mirat Në Tiranë Ku Bizneset Kanë Evoluar Sidomos Pas Hapjes Hotel Radison Morina, Ndërtimet E Reja, Pedonalja Liqenit Thatë, Kërkesa Shumë E Lartë Për Atë Zonë Etj 

- Shumë Pranë Autostradës 

- Akses Në Unazën E Madhe

- Lidhet Shumë Shpejt Me Ali Demin, Martenitetin, Shkozën, Farkën Etj  
Cmimi: 95,000€


Tel Ose Whatsapp:
Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 83395

Me te preferuarat