Tel. 0674749032
Truall ose Toke - Shitet Toke Ne Vishnje - Prane Petreles 3500 M2 Me Hipoteke


Pagesa 175,000 Euro
Siperfaqa 3.50 Dynym (Ose 3500 m2)
Lloji i Tokes Toke Bujqesore
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Petrele,Shqiperia - Harta
INFO Data: 14/09/2021 00:43 Post ID: 45080 Lexime 192

Shitet Tokë Në Vishnje - Pranë Petrelës  3500 M2 Me Hipotekë 


Q2930


Tokë arë 3500 m2 me hipotekë ( 500 m2 janë midis tokës dhe lumit dhe mund të shfrytëzohen ) 


Është tokë buqësore e cila kullon ujin për shkak të pozicionit që ka  afër lumit nuk përmbytet. 


Është buzë rrugës kryesore që lidh Vishnjen me baldushkun. 

Është tokë e sheshtë dhe e rreh dielli gjatë gjithë ditës. 

Aktualisht shtëpi rreth e rrotull nuk ka. Privatësia është maksimale


Qetësia është absolute.

Zonë në prespektivë shumë të madhe zhvillimi ku shumë shpejt do fillojn ndërtimet, zhvillim urban etj 


Toka është me çmim okazion 50€/m2  

Zona ka marr vlerë shumë të madhe vitet e fundit. 


Toka është super mundësi për të gjithë që duan të ndërtojn shtëpi banim apo kapanone bizenesi.

Normalisht aktualisht në hipotekë  është arë  dhe duhet kthyer në truall dhe më pas aplikim për leje zhvillimi ndërtimi.
Cmimi: 175,000 Euro


Për Më Shumë Info Kontaktoni Në Whatsapp:


Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 45080

Me te preferuarat