Tel. +355674749032
Truall ose Toke - Shitet Toke Buze Rruges Kryesore - Ngjitur EQUOS Resort **1330 M2 Me Hipoteke (Intensitet 0.3)


Pagesa 79,800 Euro
Siperfaqa 1.30 Dynym (Ose 1300 m2)
Lloji i Tokes Truall
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Rruga Fikas, Tirane, Albania - Harta
INFO Data: 31/05/2023 20:37 Post ID: 99727 Lexime 400

Shitet Toke Buze Rruges Kryesore - Ngjitur Me Equos Resort  **1330 M² Me Hipoteke Toke Are ( Toke  Ku Mund Te Ndertohet Deri Ne 2 Kate) **Intensitet 0.3 || Qetesi Absolute Dhe Zone Me Plan Zhvillimi Fantastik 


Q3468


- Sipefaqe: 1330 M²

- Intensitet: 0.3

- Me Hipoteke 


- Nje Nga Zonat Periferike Me Te Preferuara Te Tiranes 

- Plan Zhvillimi Shume I Mire


- Lartesi E Ndertimit Deri Ne 2 Kate **

- Buze Rruges Krysore

- Qetesia Absolute 


- Nje nga Zonat me te Mire dhe te Qeta per te Ndertuar

- Per Me Shume Info Kontakt WhatsappCmimi: 79,800€ **Okazion


Tel Ose Whatsapp:


Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 99727

Me te preferuarat