Tel. +355692514030
Home for Rent - 2+1+2wc & Post Parkimi ( BLLOK - Alpet ) *k5, Ashens | PARKET, Sis. Ngrohje, Tualete te Reja


Payment 1,000 Euro
Room | Kitchen 2+1,    Furniture Furnished
Square Feet 120.00
Floor 5
City - Zone Tirana - Blloku/Liqeni Artificial
Address Rruga Vaso Pasha Tirane,Shqiperia - Maps
INFO Data: 18/09/2023 18:57 Post ID: 174852 Reads 17

Jepet Me Qera: Apartament 2+1+2wc & ** Post Parkimi Në Zemër Të Bllokut, Alpet - Hyrje Me Administrim Dhe Siguri Shum Të Lartë- Apartament Me Planimetri Perfekte Dhe I Kompletuar | Mobilim Cilesore, Parket, Kondicioner | Kuzhine Me Cdo Pajisje | Dhoma Gjumi Me Shume Hapesire | Tualetet Akull Te Reja Me Pajisje Inkaso | Instalime Cilesore


Q4219


Te Dhenat E Ndarjes:


- 2 Dhoma Gjumi

- 1 Sallon

- 2 Tualete 

- 1 Ballkon 


- Sip Totale: 120m²

- Sip Neto:  105m²

- Kati: 5

- Katet E Pallatit: 10

- Pallat I Ri 

- Viti I Ndertimit: 2000

- Ashensor: Po


Karakteristika: 


- Apartament Në Vendodhje Super Të Kërkuar, Në Zemër Të Bllokut Fiks Tek Karburant Alpet

- Pallat Me Siguri Të Lartë Dhe Roje 24 Orë 

- Hyrje E Pallatit Me Chip Dhe Me 2 Ashensorë Me Chip. Ashensori I Sapo Vendosur I Ri I Madh Për 7 Persona

- Ashensor Personal Në Katin -1 Ku Shkon Dhe Ashensori.


- Apartament Totalisht E Mobiluar.

- Planimetri Perfeke 

- E Shtruar Me Parket Druri Në Dhomat E Gjumit

- Apartament I Pajisur Me Sistem Ngrohje Me Gas Dhe Me Kondicioner

- 2 Tualete Akull Të Reja. Një Tualet Me Dritare Aspirimi


- Smart Tv 50 Polësh

- Kondicioner Inverter

- Divan Sh Cilësor Nga Ardeno

- Dyshek Cilësor 

- Dollap Gjigand 

- Lavatriçe 8kg Lg

- Depo 


- Hidrosanitare Inkaso

- Fasilitete Të Gjitha Afër, Qëndër, Liqenin E Tiranës, Bare, Restorante, Butique, Market, Kopshte ,Shkolla Etj...Cmimi:  1,000 Euro Neto  *** I Padiskutueshëm *


Tel Ose Whatsapp:

Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 174852

Me te preferuarat