Tel. +355692514030
Home for Rent - 2+1+2wc +Garazh me 3 Poste Parkimi ( Kodra e Diellit, Eleonora ) Pamje Panoramike Mbi TIRANE , Mobilim DRU ARRE Etj.


Payment 950 Euro
Room | Kitchen 2+1,    Furniture Furnished
Square Feet 116.00
Floor 5
City - Zone Tirana - Kodra e Diellit
Address Rruga Rrapo Hekali Farke,Shqiperia - Maps
INFO Data: 18/09/2023 20:24 Post ID: 174866 Reads 19

Me Qera: Apartament  2+1+2WC** & GARAZH I MBYLLUR (3 Post Parkime) ne Cmim | Eleonora - Kodra e Diellit || Totalisht I Mobiluar Me Arredim Modern plotesihst me dru arre || Aprtamenti Ndodhet Ne Zone Te Shkelqyer Dhe Ka Nje Pamje Fantastike mbi Komplet Tirane,  Investimi eshte premium dhe i kompletuar 100% ! GARAZHI ( me Cmim Extra) GJITHASHTU ESHTE SPEKTAKOLAR, ME HIPOTEKE, MODERN I SHTRUAR, NXE 3 MAKINA DHE DOLLAPE PER DEPO! ---- PALLATI SUPER CILESOR I VITIT 2010  - ME HIPOTEKEQ4220


Te Dhenat E Ndarjes: 


- 2 Dhoma Gjumi 

- 1 Sallon Dhe  Kuzhine ( OPEN SPACE )

- 2 Tualete 

- 1 Ballkon 


- Garazh 45m2 (3 Post PARKIME dhe dollape per Depo) me Hipoteke -- ne Cmim 


- Sip Totale: 116 m2

- Sip Neto (E Brendshme) : 100.8 m2

-       Sip e Garazhit: 45 m2 *** 

- Kati:5

- Katet E Pallatit: 8

- Pallat I Ri (Viti: 2010)

- Ashensor: Po


Karakteristika: 


- Kuzhine E Re 100%

- Mobilim Totalisht Dru Arre, qe eshte nga llojet me te shtrenjta ne treg)


- Parket Cilesor Ac 5

- Arredim Total Moderne

- Kondicioner Inverter 3 ( Inverter)

- Pajisje Moderne ( Tv, Sobe,Kondicioner,Frigorifer Etj) Te Markave Me Te Mira Ne Treg 


- Tualet Me Hidromasazh

- Lagje E Qete , Me Banore Familjare

- Hidraulike Dhe Elektrike Te Reja


- Apartamenti eshte pothuaje i pabanuar fare!


Cmimi: *** 950 Euro --- me 3 Garazhe


Garanci **Parapagese: 2.5 Muaj


Tel Ose Whatsapp:Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 174866

Me te preferuarat