Tel. 0674749032
Shtepi me qera - Brand NEW: 1+1 fiks te Selvia (Aldenti - QENDER) Pllt i Ri (Kati 9, me Pamje) Tot. i Investuar **ne Qese - PARKET | Kondicioner & Elektro A++


Pagesa 520 Euro
Ambjenti 1+1,    Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 76.00
Kati 9
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga e Dibres Tirane,Shqiperia - Harta
INFO Data: 28/03/2023 23:26 Post ID: 102561 Lexime 6208

I Pabanuar Me Pare: 1+1 Fiks Te Selvia ( Aldenti - 3min Qendra ) Pllt i Ri (Kati 9, Me Ashensor) i investuar Totalisht Nga Fillimi **Akoma Ne Qese | Me Arredim Dhe Pajisje A++ | Parket | Kondicioner inverter | Ndricim Natyral Perfekt **Jug - L 


Q3774


Te Dhenat e Ndarjes:


- 1 Dhome Gjumi

- 1 Sallon + 1 Kuzhine

- 1 Tualet 

- 1 Korridor 

- 1 Ballkon 


- Sip Totale: 76 m2

- Sip Neto: 66 m2

- Kati: 9

- Katet e Pallatit: 10

- Pallat i Ri

- Viti i Ndertimit: 2010

- Ashensor: Po


Karakteristika: 


- * i Pabanuar Me Pare * 

- Parket 

- Mobilim Totalisht i Ri Dhe Shume Cilesor


- Ashensor Me Cip

- Zona Ofron Parkim 

- Kondicioner inverter (Mitsubishi 18btu)

- Pajisjet Te Gjitha Te Reja Te Markes Gjermane AEG


- Pamje Panoramike e Paster

- Ndricim Natyral Te Larte Gjate Gjithe Kohes

- Orientimi: JUG - LINDJE

- Me Pajisje Te Teknologjise Se Fundit 


Extra: 


- Lagje Shume e Sigurte ( e Survejuar Me Kamera ) 

- Survejuar Me Kamera Pallati

- Sistem Alarmi

- Ambiente Te Perbashketa Ne Lagje ( Kopesht , Lulishte etj )

- Sistem Ndricimi i Avancuar

- Dizenjuar Me Arkitekt

- Sallon i Ri 

- Dere e Blinduar

- Televizor Hd

- Mikrovale 

- Pianure + Aspirator

- Lavastovilje

- Dritaret Gjigande Me Dopjo Xham


- Facilietet Afer

- Akses Me Transport Publik 
Cmimi: 520 Euro / Muaj


*Paradhenie ( Garanci Me Pronarin ): 1.5 Muaj


Tel Ose Whatsapp:

Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 102561

Me te preferuarat