Tel. +355692514030
Home for Rent - 2+1+ Garazh (Ekonomiku - Rr. Elbasanit ) 100% i Ri & i Investuar: Kondicioner, Panele Diellore & Kuzh. e Madhe


Payment 450 Euro
Room | Kitchen 2+1,    Furniture Furnished
Square Feet 110.00
Floor 4
City - Zone Tirana - Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane
Address Rruga Gramoz Pashko Tirane,Shqiperia - Maps
INFO Data: 21/02/2024 11:16 Post ID: 102571 Reads 29657

Apartament 2+1+2ballkon +Garazh Personale - Vendodhje Fantastike, Afer Fakulteti Ekonomik Rruga Elbasanit - 100% E Re E Investuar Nga Fillimi - Me Garazh - Panel Diellor

Q2754

Te Dhenat E Ndarjes:

- 2 Dhoma Gjumi
- 1 Sallon + 1 Kuzhine
- 1 Tualet 
- 1 Korridor 
- 2 Ballkone

- Sip Totale:110m2
- Sip Neto: 100m2
- Kati:4
- Katet E Pallatit: 5
- Palla I Ri 
- Viti I Ndertimit: 2010
Ashensor: Jo

+ Garazhd Privat 

Karakteristika: 

Apartament Super Cilesor
Bere Per Vete ( Me Shume Shije )
Strukture 2+1+ 2ballkone
Me Panel Diellor
Me Kondicioner
Me Kaldaj
Me Oxhak

Apartamenti Eshte Thjesht I Mbrekullueshem,,
I Pabanuar Me Pare Per Arsye Se Pronari Jeton Jash Shqiperie ..
I Arreduar Me Shume Cilesi,,,Elektroshtepiaket Nga Markat Me Te Mira,,Bosch, Ariston.
Kendi Dhe Dhomat E Gjumit Me Porosi
Kuzhina Shume E Madhe & Cilesore
Kendi I Ri Shume I Bollshem
Me Shume Ndricim Sapo Jane Vendosur Led
Me Kondicioner
Oxhak
Sistem Kaldaj Me Dru

E Sapo Lyer 

Me 2 Ballkone ( Me Tenda Te Sapo Vendosura )

Me Garazh Personal**

Nje Zone Shume E Mire  Afer Fakultetit Ekonomik Luarasit,Vilave Gjermane * Vilave Amerikne
Afer Liqemit ,,Afer Ambasades Turke Romune
Afer Shkollave Privat Viktor Hygo ,Elit..
Afer Cdo Komoditeti Lokale ,Restorante ,Furra ,Shkolla ,Universitete..,Ambasada


Cmimi: 450 Euro / Muaj

*Paradhenie (Garanci Me Pronarin ): 1.5 Muaj

Tel Ose Whatsapp:


Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 102571

Me te preferuarat