Tel. 0674749032
Shtepi me qera - 2+1+2wc (Liq. i Thate - Rr. Peti) Pllt i Ri (K.5, Ashensor) me Super Pamje ** i Arreduar + PARKET | Kaldaja & Kondicioner


Pagesa 550 Euro
Ambjenti 2+1,    Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 117.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Rruga Peti Tirane,Shqiperia - Harta
INFO Data: 28/03/2023 21:53 Post ID: 103481 Lexime 5859

Jepet Me Qera Super Apartament 2+1+2wc (117 M2) Tek Liqeni I Thate (Rr. Peti) Ne Pallat Te Ri Me Ashensor Me Cip | Mobilim Shume Cilesor + Kondicioner Dhe Sistem Kaldajash | Shtruar Me Parket Nga Brues |  Hapesire e Madhe Me Ndricim Perfekt Dhe Pamje Panoramike | Drita Led | Kuzhine Ultra e  Re | Kend I Ri | Mure Te Sapo Lyera | Izolim Akustik | Termoizolim | Hidroizolim | Dhoma Gjumi Te Kompletuara | Tualetet Me Hidrosanitare Cilesore | Instalimet Hidraulike Dhe elektrike Funksionale 


Q3751


Te Dhenat e Ndarjes:


- 1 Soxhorno + Kuzhine

- 2 Dhome Gjumi 

- 2 Tualet

- 1 Korridor 

- 2 Ballkon 


Karakteristika: 


Apartament 2+1 + 2wc Te Liqeni I Thate - Rr. Peti 

- 117m2

- Kati 5 

- Me Ashensor Me Cip

- Me *Super * Ndricim Gjate Gjithe Kohes

- Me Mobilim Cilesor

- Me Parket Te Brunesit

- Me Dritare Dopio Xham + Grila 

- Orientimi : Nga Te Gjitha Anet

- Sistem Ndricimi I Avancuar 

- Zone e Preferuar 

- Lagje Sigurte Dhe e Qete/ Me Banore Te Shtreses Se Larte

- I Sapo Lyer Me Bojera Cilesore

- Dhoma e Gjumit Te Kompletuara

- Kondiconer Beko & Samsung

- Kaldaje/ Kalorifer

- Depozite Me Vete

- Kuzhina Ultra e Re


Soxhoron:


- Me Me Kend Te Ri 

- Me Tv Plazem Lg

- Me Super Ndricim Gjate Gjithe Kohes + Dritare Dopio Xham

- Me Dalje Ne Ballkon

- Muret e Sapo Lyer Me Panorama 

- Me Panorama + Tapet + Perde 

- Me Parket Cilesore

- Hapesire e Madhe

- Me 2 Kondiconer 

- Termoizolim & Hidroizolim


Kuzhina:


- Me Kondrabufe Druri

- Dizenjuar Me Mermer

- Me Aspirator Hansa + Furre Hasna + Frigorifer Samsung + Mikroval Samsung + Pianure Hasna 

- Me Ndricim Te Larte Gjate Gjithe Kohes

- Me Dalje Ne Ballkon


Dhoma Gjumit Cift:


- Me 1 Krevat Dopio Te Ri+ Dollap Rrobash Druri Te Ri

- Me Super Ndricim + Dritare Dopio Xham + Grila + Perde

- Me Parket C Cilesore

- Me Kondiconer 

- Me Dalje Ne Ballkon 


Dhoma e Gjumit Per Femijet:


- Me Krevat Tek + Batanije + Tapet Te Rinje

- Me Super Ndricim Gjate Gjithe Kohes

- Me Dritare Dopio Xham + Perde

- Dollap Rrobash Te Ri

- Me Parket


2 Tualet:


- Me Hidrosanitare Cilesore 

- Me Dush Ariston

- Aspirator + Ajersoje Natyrale

- Me Lavatrice Candy


1 Korridor


2 Ballkon Me Hapesire Te Madhe Dhe Relaksuse


Vecorite:


- Super Zone e Qete 

- Pamje Fantastike


- Instalime elektrike Te Reja Cilesore 

- Intalime Hidraulike Te Reja Cilesore


- Facilietet Afer

- Super Akses Me Transport Publik 
Cmimi: 550 euro 


*Paradhenie Me Pronarin: 1.5 Muaj


Tel Ose Whatsapp:


Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 103481

Me te preferuarat