Tel. +355674749032
Shtepi me qera - Apt 1+1 i Madh ( prb Sofres se Ariut - Rr. Elbasanit, QS ) i Kompletuar, Kuzh. e Re **Plot Diell


Pagesa 300 Euro
Ambjenti 1+1,    Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 85.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
Adresa Rruga e Elbasanit Tirane,Shqiperia - Harta
INFO Data: 01/06/2023 22:56 Post ID: 110168 Lexime 10758

Apartament 1+1 i madh 300 eu përball sofrës së Ariut- kuzhina dhe kolltuqet e reja- E lyer e pastruar 


Q3905


Te dhenat e ndarjes:


- 1 dhome gjumi

- 1 sallon

- 1 Kuzhinë

- 1 tualet

-


- SIP TOTALE; 85m2

- SIP Neto: 75m2

- KATI 1

- KATET E PALLATIT: 3

- Pallati I RI 2013

- Ashensor ; jo


 

KARAKTERISTIKAT***


- Apartament 1+1 i madh me verand 300 eu përballë Sofrës Ariut ...

- Shtëpia është lyer pastruar

- Kuzhina e re dhe kolltuqet

- Me hapsira të bollshme

- ka diell dhe dritë

- Ka shumë qetësi 


Je direkt dalje në autostradë 

2 muin larg ekonomikut 

5 min je në TegCmimi; 300 Euro / Muaj


Tel ose WhatsApp:Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 110168

Me te preferuarat