Tel. 0674749032
Shtepi me qera - Me Qera: 2+1 buze Rr. Kryesore (ALI DEMI - Fusha) Kati 2, Ideal - i Mobiluar dhe me Cdo Pajisje | 1Dh, me PARKET **JUG - L, PLOT DIELL


Pagesa 380 Euro
Ambjenti 2+1,    Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 91.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Rruga Ali Demi Tirane,Shqiperia - Harta
INFO Data: 19/03/2023 14:09 Post ID: 110792 Lexime 64

Me Qera: Apt 2+1 Buze Rr. Kryesore - Fusha Ali Demit (Kati 2, Pllt Ekzistues) Apartament i Kompletuar Me Mobilim Dhe Te Gjitha Pajisjet - Orientim Perfekt, Me Shume Drite Natyrale | Nje Dh, Gjumi Me Parket | Kondicioner | Tualet Me Hidrosanitare Cilesore


Q3791


Te Dhenat e Ndarjes:


- 2 Dhoma Gjumi

- 1 Sallon + 1 Kuzhine

- 1 Tualet 

- 1 Korridor 

- 1 Ballkon 


- Sip Totale: 91m2

- Sip Neto: 91m2

- Kati:2

- Katet e Pallatit:5 

- Pallat Ekzistues 

- Ashensor: JoKarakteristika: 


- Parket (Dhoma E Ciftit)

- Mobilim Cilesor

- Zona Ofron Parkim 

- Kondicioner

- Pamje Panoramike E Paster

- Ndricim Natyral Te Larte Gjate Gjithe Kohes

- Orientimi: JL

- Izolim Akustik

- TermoizolimExtra:


- Dere E Blinduar

- Televizor Hd

- Dritaret Cilesore Me Dopjo Xham 

- Facilietet Afer

- Akses Me Transport Publik Cmimi: 380 Euro / Muaj 


*Paradhenie ( Garanci Me Pronarin ): 1.5 Muaj


Tel Ose Whatsapp:

Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 110792

Me te preferuarat