Tel. +355674749032
Shtepi me qera - Me Qera: 2+1 fiks perball Drj. Policise (Myslym Shyr) i Mobiluar, PARKET - Kondicioner** K. 5


Pagesa 400 Euro
Ambjenti 2+1,    Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 65.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Sami Frasheri, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 29/03/2023 02:21 Post ID: 114386 Lexime 132

Jepet me QERA Apt 2+1 ne Vendndodhje fantastike fiks perballe drejtorise se policise.| Apartament i bere nga fillimi me cilesi shume te mire ndertimi | Pallat buze rruge kryesore (2 min nga blloku dhe 5 min nga  qendra 


Q3812


Te dhenat e ndarjes:


- 2 dhoma gjumi

- 1 sallon + 1 kuzhine

- 1 tualet 

- 1 korridor 

- 1 Ballkon 


-SIP TOTALE: 65 m2

-SIP Neto:65 m2 

-KATI:5

-KATET E PALLATIT: 5

-Pallat Ekzistues 

-Viti I ndertimit: 1980

-ASHENSOR: JOKarakteristika: 


- PARKET DRURI

- 2 KONDICIONERA INVERTER

- Kondicionera Ekonomike Inverter

- Pamje Panoramike e paster

- Ndricim natyral te larte gjate gjithe kohes

- Orientimi: JL

- Izolim akustik

- Lagje shume e sigurte (perballe drejtorise se policise)


Extra: 

- Dere e Blinduar

- Dritaret cilesore me dopjo xham

- Instalime Elektrike Cilesore 

- Facilietet afer

- Akses me Transport publik Cmimi: 400 Euro / Muaj


*Paradhenie (GARANCI ME PRONARIN ): 1.5 MUAJ


Tel ose WhatsApp:


Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 114386

Me te preferuarat