Tel. +355674749032
Shtepi me qera - 3+1+Kzh Me Vete+2wc (Rr. Fortuzi -Afer Prokurorise) **Vend Parkimi Personal -- Kuzh. e Kompletuar +1Dh. me PARKET & Gila Persiane (Qetesi & Gjelberim)


Pagesa 500 Euro
Ambjenti 2+1,    Gjendja Bosh
Siperfaqa 110.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Prokop Myzeqari - Harta
INFO Data: 25/05/2023 16:19 Post ID: 137071 Lexime 36

3+1+Kzh Me Vete+2wc (Rr. Fortuzi -Afer Prokurorise) **Vend Parkimi Personal -- Kuzh. e Kompletuar +1Dh. me PARKET & Gila Persiane (Qetesi & Gjelberim) - Ndriçim Natyral Dhe Qetësi Absolute 


Q3969


Te Dhenat E Ndarjes:


- 2 Dhomë Gjumi 

- 1 Sallon

- 2 Tualet 

- 1 Ballkon

- 1 Korridor 

- 1 Kuzhinë


- M2 Total:  110.00 M² 

- M2 (Neto):   110.00m²

- Sipërfaqe Në Çertifikatë : 86.00m²

- Sipërfaqe Shtese : 24m² E Cila Është E Pa Legalizuar Por Është Ndërtuar Mbi Pronën Private Të Pronarit Dhe Nuk Ka Rrezik Të Prishet.

- Kati: 2

- Katet E Pallatit: 5

- Pallat  :   Ekzistues 

- Viti I Ndertimit: 

- Ashensor: Jo  


Karakteristika: 


- Apartament Me Vendodhje Shum Të Mirë Në Një Zonë Të Qetë Dhe Të Pastër

- Vend Parkimi  Parkimi Para Shtëpisë.


- Apartament Me Planimetri Perfekte

- Organizohet Nga Korridori I Cili Është Lidhës Me 2 Dhomat E Gjumit,  Sallonin, Dhe Tualetin.

- Dhoma E Gjumit E Shtruar Me Parket Cilësor Gjerman 100% Dru

- Dyer Të Brendshme 100% Dru

-  Kuzhinë Më Vete  100 % Dru Dhe E Kompletuar Me Elektroshtëpiake

- Kondicioner 18-Ësh Inverter Midea Në Dhomën E Ndenjes, Dhe 12-Ësh Inverter Midea Në Dhomën E Gjumit

- Vetrata Plastike Dopioxham Gjermane 

- Grila Persiane

- Ballkon Me Gjelbërim, Qetësi Absolute Dhe Ajër I Pastër.

- Tualet Me Hidrosanitare Cilësore Dhe Të Dy Me Dritare AspirimiÇmimi : 500 Euro  ( Neto, I Padiskutueshëm )


Tel Ose Whatsapp:Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 137071

Me te preferuarat