Tel. 0674749032
Shtepi me qera - 1+1 tek Shkolla e Baletit (5min. Rr. e Elbasanit) Mobilim Cilesor | 2 Kondicioner dhe Cdo gje Funksi


Pagesa 240 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 60.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Rruga Mihal Grameno, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 09/07/2020 17:20 Post ID: 14116 Lexime 158

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Shkolla E Baletit (5 Min. Nga Rr. Elbasanit) Zone Shume E Mire | I Mobiluar | 2 Kondicioner | Kuzhine Me Te Gjitha Pajisjet | Dhome Gjumi E Kompletuar | Tualet Me Hidrosanitare Cilesore | Te Gjitha Instalimet Funksionale


Q2197


Te Dhenat E Ndarjes:


- 1 Dhome Gjumi

- 1 Kuzhine Sallon

- 1 Korridor

- 1 Tualet


- Sip Totale  60 M2

- Sip Neto (E Brendshme) : 55 M2

- Kati:4 

- Katet E Pallatit: 6


Karaktetistika:


- Apartament Te Mihal Grameno

- 5 Min Larg Rr Elbasanit

- 3 Min Larg Shkolles Baletit

- Nje Lagje Shume E Qete & Familjare

- Ngjitur Me Shkollen 9 Vjecare Mihal Grameno- Apartament I Bere Si Per Vete

- Jetuar Nga Pronaret Me Pare

- Me Nje Strukture Shume Te Regullt

- I Sapo Lyer 

- 2 Kondicionera

- Kuzhina Me Ndarje Nga Salloni

- Dollape Shume Te Medhenj

- Kalorifer

- Elektroshtepiake Te Gjitha Funksionale

- Televizor,Sobe,Gaze,Lavatrice ,Frigorifer

- Hekur + Tavolin Hekurosje

- Tualeti Me Ndricim Natyral- Dyer Dritare Dopio Xham

- Grilla Clesore


Cmimi: 240 Euro Ose 30,000 Leke


*Paradhenie (Garanci Me Pronarin ): 1.5 Muaj


Tel Ose Whatsapp:Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 14116

Me te preferuarat