Tel. 0674749032
Shtepi me qera - 2+1+2ballkone (120 M2) Tek Vilat Gjermane (5 Min. Rr. Elbasanit) 2 Vende Parkime | I Mobiluar me Kon


Pagesa 300 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 120.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
Adresa Rruga Irfan Tershana, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 29/07/2020 22:04 Post ID: 15382 Lexime 68

Jepet Me Qera 2+1+2ballkone (120 M2) Tek Vilat Gjermane (5 Min. Rr. Elbasanit) Zone Perfekte (Qetesi) Mobilim Cilesor | Kondicioner Dhe Cdo Pajisje E Re | 2 Vende Parkimi | Dhomat E Gjumit Te Kompletuara | Tualet Me Hidrosanitare Cilesore | Te Gjitha Instalimet Funksionale | Dyer Dritare Dopio Xham | Termoizolim | Uje & Drita 24hr 


Q2253


Te Dhenat E Ndarjes:


- Soxhorno

- Kuzhine

- Dhoma Gjumi 2

- Ballkon 2

- Tualet 1


- Sip Neto (E Brendshme) : 120 M2

- Kati:3

- Katet E Pallatit:4


Karakteristika:


- Apartamenti Fix Ne Rruge Kryesore

- Ngjitur Me Hotel “Deja”

- Perball Viles Se Deputetit “Sula”

- 5min Lar :Rr Se Elbasanit ;F Ekonomik :Terminalit Te Jugut Etj.

- E Populluar Me Njerez Te Shtres Se Larte


- Facilitete Afer ; Shkolla Kopshte Spitale  Markete  

- Me Pamje Qetesuse Dhe Relaksus

- Me Nje Strukture Shume Te Rregullt

- Mobilim Cilesor


- Dyer E Dritare  Dopio Xham Alumim

- Tavoline Mesi E Ngreniejeje

- Sobe E Pianure +Frigorifer

- Ballkon I Madh 


- Dhoma E Gjumit Te Bollshme E Me Krevate Te Rinj


- Tualet Me Ndricim Natyral E Me Sanitare Te Reja

- Uje & Drita 24 Ore 


Cmimi: 300 Euro


*Paradhenie (Garanci Me Pronarin): 2.5 Muaj


Tel Ose Whatsapp:Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 15382

Me te preferuarat