Tel. 0674749032
Shtepi me qera - Tek Pallati me Shigjeta - Perballe HILTON Hotel - Apt 2+1 ne Pallat te Ri | Mobilim Shume Cilesor |


Pagesa 300 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 75.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Rruga Frang Bardhi, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 04/08/2020 22:33 Post ID: 15615 Lexime 123

Tek Pallati Me Shigjeta - Perballe Hilton Hotel - Apartament 2+1 Ne Pallat Te Ri | Mobilim Cilesor | Kondicioner  Planimetri E Rregullt | Dritare Dopio Xham | Izolim Akustik | Dhomat E Gjumit Te Kompletuara | Tualet Me Hidrosanitare Cilesore 


Q2260


Te Dhenat E Ndarjes:


- 1 Sallon 

- 2 Dhoma Gjumi

- 1 Tualete


- Sip Totale: 75 M2

- Sip Neto (E Brendshme) : 75 M2

- Kati:3

- Katet E Pallatit: 11

- Ashensor: Po


Karakteristika:


• Zone Shume E Mire***

• Administrim Perfekt

• Apartament Me Hapsire Te Bollshme 

• Apartament Me Strukture Te Rregullt

•  Apartament Me Qetsi Absolute

• Apartament I Arreduar Me Shije

• Kuzhine Me Pajisje Funksionale Marka.

• Kondicioner Inverter Ne Dhomen E Ndenjesh Dhe Ne Dhomen E Gjumit

• Televizor 52 Polesh I Ri

• Kendi I Ndenjes I Ri 

• Dhomat E Gjumit Me Hapsire Te Madhe, Me Krevat Dopjo Edhe Me Dollap Gjigand

• Tualete Me Hidrosanitare Cilesore

•  Fasilitet Me Rruge Kryesore ,Supermarket, Furre Buke, Urban, Farmaci


Cmimi: 300 Euro 


*Paradhenie (Garanci Me Pronarin ): 1.5 Muaj


Tel Ose Whatsapp:


Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 15615

Me te preferuarat