Tel. 0674749032
Shtepi me qera - Ne Hyrje Te Bllokut (Kinema Agimit) Apt 1+1 (80 M2) Me Mobilim Te Ri me Hapesire dhe Ballkon te Madh


Pagesa 330 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 80.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 05/08/2020 02:32 Post ID: 15620 Lexime 71

Ne Hyrje Te Bllokut (Kinema Agimit) Apt 1+1 (80 M2) Me Mobilim Te Ri Dhe Hapesire Me Strukture Te Rregullt E Shume Ndricim | Dritare Dopio Xham | Izolim Akustik Dhome Gjumi E Kompletuar Ashtu Si Dhe Kuzhina Ballkon Shume I Kendshem | Tualet Me Hidrosanitare Cilesore | Te Gjitha Instalimet Funksionale


Q2264


Te Dhenat E Ndarjes:


- 1 Dhoma Gjumi

- 1 Sallon + 1 Kuzhine

- 1 Tualet 

- 1 Korridor  


- Sip Totale: 80 M2

- Kati:5

- Katet E Pallatit: 6


Karakteristika: 


- Pllaka

- Mobilim I Mire I Ri

- I Sapo Lyer

- Arredim Shume I Mir

- Cdo Gje Ne Gjendje Funksionale

- Cdo Gje Fantastike

- Me Shume Diell

- Dritare Dobjo Xham

- Guzhine E Kompletuar

- Cdo Gje Ne Gjendje Funksionale

- Me Cdo Paisje Ne Shtepi

- Krevati Ne Gjendje Shume Te Mire

- Zona Perfekte

- Fantastike Per Nje Cift Ose Person

- Ambient I Kendeshem

- Ne Hyrje Te Bllokut


- Pajisjet Te Gjitha Funksionale


- Ndricim Natyral Te Larte Gjate Gjithe Kohes

- Orientimi:L

- Me Pajisje Ne Gjendje Shume Te Mire

- Zona Eshte Nje Nder Me Te Preferuarat  Ne Tirane

- Lagje E Qete , Me Banore Familjare

- Lagje Shume E Sigurte E  Survejuar Me Kamera 

- Dyshek I Mir


- Ambiente Te Perbashketa Ne Lagje Kopesht, Shkolle, Lulishte Etj. 

- Mobilim Druri 

- Sallon I Ri

- Dyer Te Mira Te Reja


- Dritaret Cilesore  

- Tualeti I Madh 

- Sanitare Shume Cilesore 


- Instalime Elektrike Cilesore 

- Intalime Hidraulike Te Reja Shume Cilesore

- Facilietet Afer

- Akses Me Transport Publik 


Cmimi: 330 Euro 


*Paradhenie (Garanci Me Pronarin ): 1.5 Muaj


Tel Ose Whatsapp:Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 15620

Me te preferuarat