Tel. 0674749032
Shtepi me qera - 2+1 tek Rruga e Kavajes (Spitali Gjerman) i Mobiluar | Kuzhine e Re | Kondicioner | Tavane te Larta


Pagesa 300 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 66.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 24/11/2020 23:15 Post ID: 21034 Lexime 2745

Me Qera Apartament 2+1 Tek Rruga E Kavajes (Spitali Gjerman) Vendodhje Nga Me Te Mirat Ne Tirane | Tavan I Larte, Jep Ndjenjen E Nje Hapesire Te Madhe | I Mobiluar | Kondicioner | Kuzhine E Re | Dhomat E Gjumit Te Kompletuara | Tualet Me Hidrosanitare Cilesore | Te Gjith Instalimet Funksionale


Q2463


Ndarjet E Dhomave:


- 2 Dhoma Gjumi

- 1 Kuzhine 

- 1 Tualet 

- 1 Korridor 

- 1 Ballkon 


- Hipoteke : Po

- Sip Totale: 65.9 M2

- Sip Neto (E Brendshme) :65.9 M2

- Kati: 5 

- Katet E Pallatit: 5

- Viti I Ndertimit: 1978


Karakteristika: 


Jepet me Qera Apartament 2+1 Me Ballkon ( Para 2 Vitesh Bere Investimi Cdo Gje Nga Fillimi ) Midis Rr. Kavajes Dhe Myslym Shyrit Te * Spitali Gjerman** Te Ambulanca Nr 9


- Vendodhje Fantastike: Fiks Te Amb. Nr 9 Te Spitali Gjerman 

- Zone Midis Rruges Se Kavajes, 21 Dhjetorit Dhe Myslym Shyrit 


- Investimi Bere Para 2 Vitesh Nisur Nga : 

- Hidrauliket Dhe Linjat Elektrike Te Reja 

- Mobilimi Bere Me Porosi Dhe I Teri I Ri 

- Tarraca 100% E Sapo Izoluar

- Dyer Dhe Dritate Dopio Xham Me Vetrate Te Madhe 


- Apartamenti Ka Orientim Ideal: Jug- Perendim- Veri 

- Apartamenti Ndricohet Plotesisht Sepse Ka Dhe Dritare Me Vetrata Te Medha 

- Ky Apartament Ka Te Vecante Lartesine, E Ben Shtepine Te Duket Me E Madhe


- Kuzhina E Re Dhe E Kompletuar Me Marka Te Mira 

- Pajisur Me Kondicioner Soxhornoja 

- Dhomat E Gjumit Te Kompletuara 


- Pajisur Me Dokumenta Te Rregullta 


Cmimi: 300 Euro


Tel Ose Whatsapp:Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 21034

Me te preferuarat