Tel. 0674749032
Shtepi me qera - 3+1+Kuzh. me Vete (Komuna e Parisit) 2 Ashensore | Kondicioner | Kuzhine e Re | Tualet i Sapo Investar


Pagesa 500 Euro
Ambjenti 3+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 110.00
Kati 8
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit
Adresa Rruga Tish Dahia, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 18/11/2020 15:01 Post ID: 21521 Lexime 41

Jepet me Qera Apartament Gjigand - 3+1+Kuzhine me Vete+Ballkon (Komuna e Parisit) Pallat i RI me 2 Ashensore | Mobilim Cilesore | Kondicioner | Kuzhine e Re + Super Pamje | Dhomat e Gjumit te Kompletuara | Tualet i Ri | Te Gjitha Instalimet e Reja


Q2486


Te dhenat e ndarjes:


- 1 Soxhorno + kuzhine me vete

- 3 dhoma gjumi 

- 2 korridore

- 1 tualet

- 1 ballkon


- SIP TOTALE: 110 m2 

- SIP NETO : 95 m2

-       SIP PERBASHKET : 15 m2

- KATI: 8

- KATET E PALLATIT: 10

- Pallat : I rikonstruktuar


Karakteristika : 


Apartament me qera 3+1 -Komuna e parisit 


Ne nje zone mjaft te preferuar 

Pallati ka 2 ashensore

Me hapaire te madhe 


Mobilim i mire 

Ndricim natyral dhe artificial fale spoteve te vendosura .

Me pllaka cilesore

Me kondicioner 


Kuzhina me ndricim gjithe kohes

Me elektroshtepiake te reja ( Furre ,pianure , aspirator - Meneghetti ) 

Me kundrabufe te re 


Dhomat e gjumit te kompletuara 


Tualeti i sapo investuar me hidrosanitare cilesore

Me lavatrice Beko , dushi ariston 


Ka akses me transportin publik

Facilitet afer markete farmaci dyqane 


Cmimi: 500 €

 

Per me shume info kontakt ne whatsapp:

Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 21521

Me te preferuarat