Tel. 0674749032
Shtepi me qera - Ne BLLOK (Super Vendodhje) 1+1+Bllk - I Mobiluar me Cilesi | Kondicioner dhe Cdo Komoditet


Pagesa 300 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 65.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Abdyl Frasheri, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 18/11/2020 15:45 Post ID: 21524 Lexime 139


Ne Bllok (Rruga Abdyl Frasheri) Jepet Me Qera Apartament 1+1+Ballkon - I Mobiluar (Cdo Gje E Mirembajtur) Kondicioner Dhe Cdo Pajisje Elektroshtepiake Cilesore | Hapesire E Bolleshme Me Ndricim Dhe Strukture Te Rregullt | Muret E Sapo Lyera | Salloni Me Te Gjitha Komoditetet (Kend Komod + Tv Plazma) | Kuzhine Me Kundrabufe Cilesore Dhe Te Gjitha Pajisjet | Dhome Gjumi Me 2 Shtreter Dhe Dollap Te Madh | Tualet Me Hidrosanitare Cilesore | Instalimet Te Gjitha Funksionale


Q2487


Te Dhenat E Ndarjes:


- Sallon + Kuzhine

- Dhome Gjumi 

- Tualet

- Ballkon 

- Korridor


- Sip Totale :65 M2

- Sip Neto (E Brendhme) : 60 M2

- Kati:5

- Katet E Pallatit: 5


Karakteristika:


- Apartament 1+1+Ballkon Ne Bllok

- Rruga Abdyl Frasheri 

- Ne Rruge Kryesore

- Super Vendodhje


- Lehtesisht E Aksesueshme Ndaj Cdo Sherbimi ( Banka ,Shkolla,Supermarket,Restorante,Etj,)

- Lagje Shume E Qete Dhe E Sigurte


- Nje Hyrje Shume Komode Dhe E Rregullt

- Me Nje Mobilim Te Kendshem Dhe Shije

- Me Nje Orientim Te Mire

- Me Te Gjitha Elektrishtepiaket Funksionale

- Hyrje E Sapo Lyer 


- Televizor Plazma ( Fuego)

- Kondicioner

- Lavatrice,Frigorifer,Sobe

- Internet Te Istaluar

- Depozit Uji


- Tualet Me Ajrosje Natyrale

- Hidrosanitaret Cilesore


- Instalimet Hidraulike Funksionale

- Instalimet Elektrike Funksionale


Cmimi: 300 Euro


*Paradhenie (Garanci Me Pronarin ): 1.5 Muaj


Tel Ose Whatsapp:Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 21524

Me te preferuarat