Tel. 0674749032
Shtepi me qera - Tek Rruga e Durresit (Shpresa AL) - Apt 1+1 ne Pallat te Ri | i Mobiluar Kendshem, Kondicioner & Kuzhine e Re


Pagesa 280 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 53.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga Milan Shuflaj, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 19/12/2020 15:06 Post ID: 23530 Lexime 128

Tek Rruga E Durresit - Apartament 1+1 Ne Pallat Te Ri I Mobiluar Kendshem, Me Kondicioner Dhe Kuzhine Te Re Me Cdo Pajisje | Strukture E Rregullt | Tualet Me Hidrosanitare Cilesore | Te Gjitha Instalimet Funksionale


Q2544


Te Dhenat E Ndarjes:


- 1 Soxhorno + Kuzhine

- 1 Dhoma Gjumi

- 1 Korridor

- 1 Tualete

- 1 Ballkon


- Sip Neto : 53 M2

- Kati: 5

- Katet E Pallatit: 5

- Pallat I Ri


Karakteristika: 


Apartament Me Qera Rr. E Durresit


- Apartament I Ndodhur Ne Pallat Mire E Super Cilesor Dhe I Ri

- I Mobiluar E I Arreduar Kendshen

- Ndricimi I Pallatit Eshte Natyrale 

- Planimetri Perfekte

- Hapesire E Mire 

- Apt I Pajisur Me Kondicioner 

- Zone E Pelqyer 

- Fix Ne  Krah Te Rr Durresit

- Ngjitur Me Kopshtin Nr 8

- Facilietet Afer 

- Akses Me Transport Publik : Qender; Rr Durresit;Zogu Zi ; Blloku I Ambasadave Etj


- Arredim Super Dhe Klas 

- Kuzhina Shume E Mire 

- Soba ;Pianure Aspirator 

- Frigorifer 2katesh

- Tekevizoe Plazma

- Kondicinere  Inverter 

- Dritare Dopio Xham Dhe Grila


Cmimi: 280 Euro


Tel Ose Whatsapp:

Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 23530

Me te preferuarat