Tel. 0674749032
Shtepi me qera - 2+1 me 2 Tualete dhe Ballkone (QENDER - 9 KATESHET) 2 Ashensore | PARKET AC5 | Pamje PANORAMIKE


Pagesa 450 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 118.00
Kati 13
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Kostandin Kristoforidhi, Tirane, Albania - Harta
INFO Data: 06/01/2021 15:14 Post ID: 24157 Lexime 42

Jepet Me Qera Apartament 2+1+2wc+2ballkone Me Super Pamje Mbi Dajtin , Tek 9 Kateshet (Qende) Lokacion Perfekt | Pallat I Pajisur Me 2 Ashensore | Mobilim Super Cilesor, Pak I Perdorur, Kondicioner Dhe Cdo Pajisje Elektroshtepiake Funksionale | Parket Ac5 | Dhomat E Gjumit Te Kompletuara | Tualetet Me Hidrosanitare Cilesore | Te Gjitha Instalimet E Reja

Q2556

Te Dhenat E Ndarjes:

- 2 Dhoma Gjumi
- 1 Sallon + Kuzhinë
- 1 Korridor
- 2 Tualete
- 2 Ballkone

- Hipotekë: Po
- Sip Bruto (Totale): 118 M2
- Sip Neto (E Brendshme): 103 M2
- Sip Në Hipotekë : 103 M2
- Kati: 13
- Katet E Pallatit: 15
- Viti I Ndertimit: 2003
- Ashensor: Po (2)

- Karakteristika: 🔳

Super Apartament Prenium 2+1+2wc+2 Ballkone Në Qëndër Të Tiranës 9 Katëshet
- Super Pamje Panoramike Mbi Malin Dajt Dhe Tiranën
- Zonë Shumë E Mirë & Zonë Shumë E Qetë Për Banim
- Hyrje Me Hapsirë Të Madhe
- Lartësia 3. M Të Larta Si Apartamente
- Shtruar Me Parket Laminat Ac5 Të Gjitha Dhomat
- Apartament Me Strukturë Të Rregullt
- Apartament Me Hapësirë Të Mirë Dhe Me Me Dritë Gjatë Gjithë Ditës
- Apartament I Sapo Lyer
- Dritare Dopio Xham, Dyert Janë Cilësore Dhe Dera Kryesore Është E Blinduar.
- Dhomat E Gjumit Me Hapsirë Te Madhe Dhe Me Dritare
- Tualeti Me Hidrosanitare Shume Cilësore Dhe Me Aspirator + Ajërim Natyral Me Dritare
- Elektrike Dhe Hidrualike Te Reja Dhe Shumë Cilësore.

Fasilitetet E Zones :
- Zonë Shumë E Qetë Ku Cdo Gjë Mund Ta Bësh Në Këmbë (Markete, Lokale,Shkolla,Lulishte,Parqe,Farmaci,Spitale Etj) Një Zonë Ideal Për Të Jetuar Dhe Për Të Investuar
- Zonë Shumë E Preferuar E Tiranës

Transporti Publik
- Ka Akses Pasi Lidhet Direkt Me Qendrën, Liqenin, Autostradën, Lanën Me Çdo Gjë

Cmimi: 450 Euro

Tel Ose Whatsapp:
Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 24157

Me te preferuarat