Tel. 0674749032
Shtepi me qera - 2+1+2WC+Ballkon (Kodra e Diellit) Pallat i Ri me Ashensor | Mobilim Cilesor | Kondicioner | Qetesi


Pagesa 300 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 110.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Kodra e Diellit
Adresa Kodra e Diellit - Harta
INFO Data: 09/01/2021 21:39 Post ID: 24240 Lexime 147

Jepet me Qera Apartament 2+1+2WC+Ballkon (Kodra e Diellit) Zone e Preferuar dhe e Qete | Pallat i Ri me Ashensor | Mobilim Cilesor | Kondicioner | Hapesire me Ndricim dhe Planimetri te Rregullt | Dritare Dopio Xham | Izolim Akustik | Termoizolim | Hidroizolim | Muret e Sapo Lyer | Tualetet me Hidrosanitare Cilesore | Instalimet te Gjitha Funksionale


Q2561


Te dhenat e ndarjes:


- 1 soxhorno 

- 1 kuzhine

- 2 dhome gjumi 

- 2 Tualet 

- 2 korridor

- 1 ballkon 


- SIP TOTALE: 110m2

- SIP NETO: 100 m2

- KATI: 2

- KATET E PALLATIT:8

- Pallat i RI 

- Viti I ndertimit: 2008

- ASHENSOR: Po


Karakteristika: 


- APARTAMENT 2+1+2 WC+ 1 ballkon***

- Hapesire e madhe & i mobiluar mire

- ORIENTIMI : LINDJE - VERI

- KONDICIONER 

- Dritare dopio xham me Grila

- MOBILIM I RI

- KUZHINE (me aspritator , furre , frigorifer etj )

- SANITARE CILESORE dhe te Reja 

- Uje & drita 24 ore

- Zone perfekte

- QETESI ABSOLUTE 


- Instalime Elektrike Cilesore 

- Instalime Hidraulike Cilesore


- Facilietet afer

- Akses me Transport publik 


Cmimi: 300 Euro


Tel ose Whatsapp:
Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 24240

Me te preferuarat