Tel. 0674749032
Shtepi me qera - Per Here te Pare me Qera 1+1 ne Qender (Shallvaret - La Voglia) Mobilim dhe Elektroshtepiake te Reja


Pagesa 300 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 55.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Reshit Collaku, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 18/01/2021 00:07 Post ID: 24677 Lexime 186

1+1 ne Qender (Shallvaret - La Voglia) Jepet per Here te pare me Qera  - Apartament me Mobilim Akull Te Ri (Ne Qese) Strukture Shume e Mire, me Ndricim te Bollshem dhe Hapesire te Mjaftueshem | Kondicioner dhe Cdo Pajisje Elektroshtepiake | Orjentim Shume i Mire | Kend i Ri, Tv Plazma | Tualet me Hidrosanitare Cilesore


Q2570


Te dhenat e ndarjes:


- 1 dhome gjumi

- 1 sallon 

- 1 tualet

- 1 korridor 


- SIP TOTALE:  55 m2

- KATI: 2

- KATET E PALLATIT:4

- ASHENSOR: JO


Karakteristika: 


• ZONE FANTASTIKE * • NË QËNDËR TË TIRANËS***


• Apartament i cili jepet per here te pare me qera***

• Apartament i mobiluar me shije • Apartament me mobilim akull të reja***


• Apartament me orientim jug perëndim

• Apartament i shtruar me pllake cilësore

• Dritare dopjoxham 

• Kuzhine  e pajisur me elekroshtepiake cilesore dhe akull te reja

• Smart TV 32 Polesh 

• Kend Divani super komod 


• Dhoma e gjumit me dyshek cilesorë e cila eshte me garderobë*


• Tualeti I pajisur me hidrosanitare cilesore dhe me dritare ajrimi


• Fasilitet me rrugen kryesore, Qëndër,  supermarket, farmaci, urban, bar/restorant, etj...


Cmimi: 300 Euro


*Paradhenie (GARANCI ME PRONARIN ): 1.5 MUAJ


Tel ose WhatsApp:


Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 24677

Me te preferuarat