Tel. 0674749032
Shtepi me qera - Rezidenca Touch Of The Sun - TEG | Apartament 1+1+1 Tualet+Verande dhe Garazh - Luks & Qetesi


Pagesa 500 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 100.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Sauk
Adresa Rruga Ibrahim Shalqizi, Mjull Bathore, Albania - Harta
INFO Data: 21/02/2021 22:31 Post ID: 27190 Lexime 115


Rezidenca "Touch Of The Sun" Teg - Vendodhje Eksluzive. Apartament 1+1+1 Tualet+Verande, Luksoz, 100% I Ri Dhe Me Cdo Komoditet Per Te Ofruar Nje Standart Te Larte Jetese | Pallat Me Ndertime Super Cilesore + Ashensor Me Çip + Garazh | Planimetri Perfekte, E Detajuar Me Arkitekt Sistem Chiller Qetesi Absolute

Rezidenca Ofron Keto Sherbime: Kinema, Palester, Pishine, Lokale Etj. 


Q2630


Te Dhenat E Ndarjes: 


- 1 Dhomë Gjumi

- 1 Verandë

- 1 Tualet 

- 1 Korridor

- 1 Sallon + Kuzhinë


- Viti I Ndertimit:  2009

- Pallati : I Ri 

- Ashensor : Po 


- Sipërfaqja Totale : 100 M2 

- Sipërfaqja Neto : 65 M2

- Kubatura Shumë E Rregulltë 


- Apartament Unik Me Qera 1+1+ Verandë & Lulishte. 


- Kompleksi Touch Of Sun ☀️☀️

- I Pa Banuar Më Parë, Hera Parë Që Jepet Me Qera  & I Investuar Në Detaje!! 🔥 


- Orientimi Lindje

- Kuzhina Super E Re Full Opsion 

- Çdo Gjë Në Qese Çmimi  500€ ( Përfshirë Një Post Parkimi)🏠 


            ***  Detaje Extra  ***


- Parketi Ac5 I Cilësisë Së Fundit 

- Dritare Dopio Xham Plastiko Termike

- Dyert E Reja & Dera Kryesore E Blinduar

- Hidrosanitaret E Reja Dhe Të Shtrenjta

- Tv Plazëm Philips 

- Kondicioner 12 

- Pianur, Mikroval, Lavastovilje, Lavatriçe, Aspirator, Frigorifer Të Gjitha Të Markës Samsung Dhe Të Pa Përdorura. 

- Tavane Të Varura Dhe Ndriçim Leed & Ambazhur Të Shtrenjtë

- Dyeshek Në Qese I Pa Përdorur 


- Një Apartament Perfect! 👌 Cmimi: 500 €  


Per Më Shumë Info Kontaktoni Në Sms/ Whatsapp:


Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 27190

Me te preferuarat