Tel. 0674749032
Shtepi me qera - Luksi, Komoditeti, Cilesia Absolute dhe Profesionalizimi Italian te Shkrira ne Apartamentin 2+1 ne Zemer te Tiranes (Pazari i Ri)


Pagesa 530 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 90.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Adresa Rruga Xhorxhi Martini, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 22/02/2021 20:19 Post ID: 27275 Lexime 73

Luksi, Komoditeti, Cilesia Absolute dhe Profesionalizimi Italian te Shkrira ne Apartamentin 2+1+Ballkon +2WC ne Zemer te Tiranes (Pazari i Ri) Super i Investuar per te Mundesuar Komoditet Maksimal dhe nje ndjesi Luksi Absolut | Dizenjuar dhe Arreduar me Arkitekt Italian, Mobilim i Shtrenjte dhe Pajisje Elektroshtepiake te Markave me Ne Emer | Dysheme me Parket Druri Super Cilesor, Dhomat te Kompletuara dhe me Hapesire Perfekte te Ndricuar Gjate Gjithe Dites gjithashtu me ndricimi artificial LED dhe Ambazhure ne Cdo Cep | Pamje Relaksuese mbi Pazarin e Ri | Dritare me Grila Persiane | Tualet Gjigand me Pllake te Shtrenjte, Hidrosanitare te Reja dhe Cdo


Q1945 - Pazari Central


Te dhenat e ndarjes:


- 2 dhoma gjumi

- 1 sallon + 1 kuzhine

- 2 tualete

- 1 korridor 


- SIP TOTALE: 90 m2

- KATI: 4

- Pallat i Ri

- ASHENSOR: Po


Karakteristika: 


Apartament me Mobilim MODERN ne Super Zone : Fiks te PAZARI i RI 


- Nje nga Zonat me te kerkuara( Afer 2 minuta me Qendren ne kembe)**

- Cdo gje e RE, Cilesore dhe MODERNE dhe e INVESTUAR 

- Apartamenti Dizenjuar nga Studio Dizanj ITALIANE*** 

- Apartament me Vlere per nga cilesia, mobilimi Bashkekohor dhe plot Stil & per nga VENDNDODHJA**


- Markat me te mira dhe me me emer zgjedhur per apartamentin

- Kend i madh i plote dhe Komod

- Kuzhina me ngjyra ftuese dhe te ngrohta 

- Kombinime ngjyrash dhe stilesh te ndryshme 

- Shtruar me PARKET cilesi e mire dhe e qendrueshme 

- TV 42'sh LED**


- Apartament me Ndricim Natyral 

- Orientimi Perfekt 

- Dyer dhe Dritare Dopio Xham ( Izolim termik dhe Akustik Maksimal***)

- Ndricimi me Spote LED dhe bukuria ne tavanet e varura te punuara me Gips 


- Dhomat e Gjumit me hapsire te plote

- Me kujdesin maksimal zgjedhur Krevate dhe Dysheke te Rinj dhe shume Komode

- Dekoruar kendshem me Piktura dhe Pasqyra 


- Apartamenti ka te instaluar linjen me fiber Optike te Internetit Digicom + Tring IPTV me pagese mujore 2500 Leke/muaj * 


Cmimi: 530  Euro 


*Paradhenie (GARANCI ME PRONARIN ): 1.5 MUAJ


Tel ose WhatsApp:Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 27275

Me te preferuarat