Tel. 0674749032
Shtepi me qera - Vetem 2 Vite Qe Eshte Ndertuar: 1+1 Te Ekonomiku / Kuzhine E Re | Dhome Gjumi E Kompletuar


Pagesa 180 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 65.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
Adresa Rruga Gramoz Pashko, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 19/04/2021 01:02 Post ID: 28812 Lexime 1086

Vetem 2 Vite Qe Eshte Ndertuar: 1+1 Te Ekonomiku (Rr. Gramoz Pashko) Kuzhine E Re | Dhome Gjumi E Kompletuar | Ndricim Shume Te Mire Si Apartament | Tualet Me Ajrosje Natyrale  


Q2660


Te Dhenat E Ndarjes:


- 1 Dhome Gjumi

- 1 Kuzhine Soxhorno

- 1 Tualet


- Hipoteke : Po

- Sip Totale  65 M2

- Sip Neto (E Brendshme) : 60 M2

- Kati:1

- Katet E Pallatit:2


Karakteristika:


- Apartament Shumë I Mirë 1+1 

- Dy Vite I Ndërtuar

- Cdo Gjë E Re

- Kuzhina E Re 

- Dhoma E Gjumit E Re 


- Të Gjitha Elektroshtëpiaket E Reja


- I Mirëmbajtur  Si Apartament, Do Blihet Divan I Ri 

- E Dhe Pse Kati 1 Nuk Ka Fare Probleme Me Lagështirën

- Është Në Rrugë Kryeso


- Lagje Shumë E Mirë E Qetë & Familjare

- Afër Lokaleve Furra Buke Dhe Super Market


- Afër Fakulteteve  Ekonimik Gjuhëve Të Huaja Dhe  Luarasi 

- Afër Me Liqenin

- Afër Ambasadës  Amerikane


Cmimi: 180 Euro


*Paradhenie (Garanci Me Pronarin ): 1.5 Muaj


Tel Ose Whatsapp:Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 28812

Me te preferuarat