Tel. 0674749032
Shtepi me qera - 2+1+Bllk (21 Dhjetor) me Garazh te Pershire ne Cmim - Mobilim i Ri | PARKET | Kondicioner & Cdo Gje


Pagesa 500 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 89.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 05/04/2021 11:57 Post ID: 30340 Lexime 24

Super Apartament  2+1+Ballkon (89 m2) ne 21 Sh (Rr. Muhamet Gjollesha) Zone Perfekte | Garazh Perfshire ne Cmim | Mobilim Totalisht i Ri | Shtruar me Parket | Kondicioner | Pajisje te Gjitha Cilesore | Ndricim Perfekt | Dritare Dopio Xham | Izolim Akustik | Termoizolim | Hidroizolim | Muret e Sapo Lyera | Tualet me Hidrosanitare Cilesore | Te Gjitha Instalimet Funksionale


Q2692


Te dhenat e ndarjes:


- 2 dhoma gjumi

- 1 sallon 

- 1 tualete 

- 1 korridor 


- SIP TOTALE: 89 m2

- SIP BRUTO: 77 m2

- KATI: 2

- KATET E PALLATIT

- Viti I ndertimit: 2017


Karakteristika: 


- Parket

- Mobilim totalisht i ri 

 

- Zona ofron PARKIM 

- KONDICIONER 2

- Kondicionera Ekonomike Inverter

- Pajisjet te gjitha te reja dhe shume cilesore

 -Pamje Panoramike e paster

- Ndricim natyral te larte gjate gjithe kohes

- Orientimi J-L

- Me pajisje te reja dhe hapesire e bollshme

- E sapo mobiluar 

- Ne cmim perfshihet edhe garazhi


- Lagje e qete , me banore familjare  

- Lagje shume e sigurte dhe e qete me banore te ngritur dhe e survejuar nga kamerat


- Ambiente te perbashketa ne lagje  Kopesht , lulishte 

- Mobilim Druri 

- Dizenjuar me arkitekt

- Sallon I ri , Kolltuqe te reja

- Dyer Druri

- Pianure + Aspirator

- Dritaret cilesore me dopjo xham

- Tualet i madh me dritare

- Sanitare shume cilesore 

- Lavatrice e re

- Te gjitha pajisjen jane te markave te njohura

- E sapo rregulluar ne gjendje perfekte

- Instalime Elektrike Cilesore 

- Intalime Hidraulike te reja shume cilesore

- Facilietet afer

- Akses me Transport publik 

- Garazh personal


Cmimi : 500 Euro


*Paradhenie (GARANCI ME PRONARIN ): 2.5 MUAJ


Tel ose Whatsapp:

Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 30340

Me te preferuarat