Tel. 0674749032
Shtepi me qera - 1+1 tek Kopshti Botanik ne Pallat te Ri me Ashensor | Mobilim dhe Investim i Ri / Parket (Bere per Vete)


Pagesa 300 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 81.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Rruga Selita e Vjeter, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 06/04/2021 21:02 Post ID: 30475 Lexime 112

Apartament 1+1 tek Kopshti Botanik ne Pallat te Ri me Ashensor | Mobilim dhe Investim i Ri | Parket | i bere per vete | - ndricimi perfekt : perendim


Q2696


Te dhenat e ndarjes:


- 1 soxhorno + kuzhine

- 1 dhoma gjumi

- 1 korridor

- 1 ballkone

- 1 tualet 


- SIP TOTALE:81 m2

- KATI: 3

- KATET E PALLATIT: 7

- Pallat i Ri 

- Viti I ndertimit: 2015

- ASHENSOR: po


Karakteristika: 


⭐ Apartament i mobiliar i ri 100% dhe cdo gje cilesore 


- pallat i ri & i mirembajtur

- me ashensor super te mire

- planimetri perfekte 

- ndricimi perfekt : perendim

- investimi i gjithi i ri & cilesore ⭐

- i bere per vete ⭐

- sistem ndricimi te avancuar 

- Sapo lyer 

- dyer & dritare jane te reja ⭐ me grila automatike 

- uje drita 24 ore 


SOXHORNO 

- Me kend te ri te paperdorur 

- Ndricimi shume i mire natyral + spote

- Dritare dopio xham + Grila 

- I lyer 


KUZHINA 

- me kundrabufe te re 

- aspirator 

- pianur 

- sobe 


DHOMA GJUMIT 

- Me krevat re rinje , dyshek te rinje

- Me dollap rrobash

- Parket 

- Dritare dopio xham + grila 


TUALETI 

- Me hidrosanitare te reja te pa perdorura 

- Me dush tesy te ri 

- bolieri i ri + gabina e re + xham .


BALLKONI 

- Me Hapesire te madhe 


- Instalime Elektrike te reja Cilesore 

- Instalime Hidraulike te reja cilesore


- Facilietet afer : dyqane ,markete,farmaci ,spitale ,shkolla ,universitet etj.


- akses me Transport publik : 


Cmimi: 300 Euro 


Tel ose WhatsApp: 


Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 30475

Me te preferuarat