Tel. 0674749032
Shtepi me qera - (5 min kembe Qender) 1+1 me Verande Gjigande Stc. Trenit * gjithmon Parkim ne lagje 20 Eu Uje &Internet perfshire


Pagesa 280 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 65.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 07/04/2021 18:10 Post ID: 30596 Lexime 68

1+1 me Verande Gjigande tek Stacioni i Trenit (5min nga Qendra - FSHN) Godine 4 Kateshe e Survejuar me Kamera **Parkim i Sigurte poshte ne Lagje /  me Verande te Madhe - Uje dhe Interneti per 20 Euro Plus | i Mobiluar dhe me te Gjitha Elektroshtepiaket  Dhome Gjumi e Kompletuar | Tualet me Ajrosje Natyale


Q2697


Te dhenat e ndarjes:


-       HIPOTEKE : Po

- SIP TOTALE:  65 m2

- SIP NETO (e brendshme): 65 m2

- KATI: 3

- KATET E PALLATIT:4


Karakteristika: 


• Apartament në vendodhje shumë të mirë (Vetem 5 min nga QENDRA ne kembe), Stacioni Trenit- Direkt te Fak. Shkencave te Natyres 

•  Hyrje shume e sigurte, me Kamera dhe sistem alarmi poshte ne hyrje te godines

• Banoret jane shume te zgjedhur dhe te qete

• PARKIM i Sigurte gjithmone ne Lagje !!!!! Vlere shume e madhe 


******Uji dhe Interneti vjen me nje cmim ULTRA LIRE per 20 Euro/ muaj ********


• Vendndodhje Perfekte: Afer 5 min me kembe me QENDREN dhe 2 min me dalje te BULEVARDI I RI • Apartamenti i sapo i lyer 

•  Cdo Pajisje eshte Funksionale 

• Ndriçim  Led ( ekonomik)

• Tv 32 polësh "Samsung"

• Furrë dhe pjanur  "Gorenje"

• Frigorifer 2 katësh "Star"


• Dhomë gjumi me Kondicioner  dhe dyshek cilësor

• Verandë shume e madhe dhe me Diell gjatë gjithë ditës

• Me pamje nga rruga kryesore• Tualet me dritare aspirimi dhe hidrosanitare cilësore


• Fasilitet afer direkt poshte Furre Buke, Pasticeri, Marketi, Fruta dhe Perime,  dhe Shkolla, Kopshte, Universitete, Linja te Urbaneve Cmimi: 280 Euro (Uji dhe interneti 20 Euro ne Muaj)


*Paradhenie (GARANCI ME PRONARIN ): 1.5 MUAJ


Tel ose WhatsApp:


Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 30596

Me te preferuarat