Tel. 0674749032
Shtepi me qera - Apartament I Super Investuar me Arkitekt - 2+1+Bllk Tek Kopshti Botanik | PARKET | Kondicioner


Pagesa 550 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 102.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 02/06/2021 14:40 Post ID: 36556 Lexime 34

Apartament I Super Investuar - 2+1+Bllk Tek Kopshti Botanik - Kushtuar Rendesi Cdo Detaji, Mobiluar Pervec Se Me Cilesine Me Te Mire Dhe Me Harmoni Te Plote Ngjyrash | Dysheme E Shtruar Me Parket Premium | Kondiocioneret Dhe Cdo Pajisje Elektroshtepiake Nga Marka Elitare | Dhomat E Gjumi Te Kompletuara | Muret Me Leter Murale | Dritare Dopio Xham | Izolim Akustik | Termoizolim | Hidroizolim | Tualet Me Hidrosanitare Te Reja | Te Gjitha Instalimet E Reja


Q2805


Te Dhenat E Ndarjes:


- 1 Soxhorno

- 1 Kuzhine 

- 1 Tualet

- 2 Dhoma Gjumi 

- 1 Ballkon

- 1 Korridor 


- Sip Totale: 102 M2

- Sip Neto : 92.5 M2 

- Kati: 2

- Katet E Pallatit:8

- Pallat I Ri 

- Viti I Ndertimit: 2010

- Ashensor: Po


Karakteristika:


- Apartament Kuruar Ne Detaje ( Punime Druri, Hapsira Projektuar Me Arkitekt, Orientim I Mire) 

- Kombinim Harmonik I Ngjyrave Te Ngrohta Dhe Detajeve Te Punimeve Te Mobilieve Ne Apartament

- Mobilimi Inkaso Dhe Cdo Hapsire Eshte Shfryrezuar Ne Maximum

- Investim Marramendes Nga Pronari Si Per Vete**


- Ne Mes Te Qetesise & Gjelberimit Te Kopshti Botanik **

- Kopshti Botanik Pallati I Ministrit 

- Administrim Shume I Mire, Korrekt Dhe Me Kamera Sigurie Hyrja E Pallatit 


Detaje Te Investimit: 


- Shtruar Me Parket Te Cilesise Premium

- Zgjedhur Punime Druri Te Mire Te Shtrenjte 

- Kuzhina 100% E Re ( Me Pajisje Marke "Indesit" Teper Cilesore)

- Kuzhina :Lavastovilje, Frigorifer 2 Katesh, Pianura & Furra & Aspiratori

- Cdo Pajisje Ekonomike A+++ ( Eficente & Kursen Energji)

- 2 Kondicionere Inverter Dhe Ekonomike "Daikin" & "Midea"

- Ndricimi Me Spote Dhe Llampa Te Varura Led ( Ekonomike)

- Punime Te Mrekullueshme Dekorative Te Tavanit Te Varur Dhe Nje Pjese Muri Me Leter Poroze 

- Dhomat E Gjumit Matrimoniale Me Nje Ambient Te Vecante Per Kendin E Make Upit 

- Dollape Gjigande Te Thelle Dhe Me Mekanizem Te Brendshem

- Dysheke Aloe Vera Dhe Krevate Te Mire


- Tualeti I Investuar Veshur Me Pllake Cilesore 

- Dyer & Dritare Jane Dopio Xham -izolim Max Akustik & Termik

- Ballkoni I Kendshem Me Hapsire, Me Tende Dhe Me Nje Kend Per Tu Ulur Dhe Me Nje Dollap Druri Per Kepucet 

- Veshur Apartamenti Me Fasade Kapot ( Eliminim I Zhurmave & Problemet E Temperatures & Lageshtires)


- Banoret Jane Te Perzgjedhur( Familjare, Te Qete, Intelektuale Si Dhe Figura Publike)


Cmimi: 550 Euro 


Paradhenie : 2.5 Muaj


Tel ose WhatsApp:Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 36556

Me te preferuarat