Tel. 0674749032
Shtepi me qera - Modern dhe i Bere me Arkitekt - 2+1+Bllk (ASTIR - Artisti) Apartament Premium ne Pallat te Ri


Pagesa 300 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 110.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Astir, Artisti - Harta
INFO Data: 04/09/2021 07:41 Post ID: 43862 Lexime 419

Apartament 2+1 Me Ballkon (Ne Astir - Artisti) I Bere Me Arkitekt | Pallat I Mbaruar Ne 2012 | I Kompletuar Me Mobilim Dhe Elektroshtepiake Nga Brende Shume Cilesore | Cdo Dhome Me Dalje Ne Ballkon | Tualet Me Te Gjitha Hidrosanitaret (Pasqyre Me Touch) 


Q2913


Te Dhenat E Ndarjes:


- 2 Dhome Gjumi

- 1 Sallon 

- 1 Tualet

- 1 Korridor 

- 1 Ballkone


- Hipoteke : Jo

- Sip Totale:  110 m2

- Sip Neto (E Brendhme) :100 m2

- Kati: 6

- Katet E Pallatit:8

- Viti I Ndertimit: 2012

- Ashensor: Jo


Karakteristika: 


• Zone Fantastike (Artisti - Astir)* • Pallat I Vitit 2012


• Strukture E Mire Shtepie• Apartament Me Diell Gjate Gjithe Dites Dhe Shume I Ngrohte 

• Apartament I Arreduar Per Vete Dhe Me Arkitekt Me Cdo Detaje


• Apartament I Shtruar Me Pllake Parket 

• Kuzhine  E Pajisur Me Elekroshtepiake Cilesore Dhe Akull Te Reja

• Kondicioner 24-sh Inverter Midea

• Banak Kuzhine Quartz 

• Frigorifer Dykatesh Samsung A++ 

• Furre,  Pianur  Te Firmes Beko

• Smart Tv 42 Polesh Samsung 

• Kend Divani Super Komod 


• Dhomat E Gjumit Me Dyshek Cilesore Ne Qese, E Cila Eshte Me Kondicioner Inverter Dhe Dollap Rrobash Gjigand

• Çdo Dhomë Ëshe Me Dalje Në Ballkon Me Super Pamje


• Tualeti I Pajisur Me Hidrosanitare Cilesore  Nga Delta Home Me Markë Seramiksan

• Pasqyre Me Touch 

• Lavatrice Akull E Re 6 Kg Me 2 Vjet Garanci Elektra

• Dritare Dopjoxham Dhe Me Grile

• Dyer Me Dru Cilesor Me Vlere 50000 Lek Per Secilen

• Fasilitet Me Rrugen Kryesore, Shkolle, Supermarket, Farmaci, Urban, Bar/Restorant, Etj...


Cmimi: 300 Euro 


*Paradhenie (Garanci Me Pronarin ): 1.5 Muaj 


Tel Ose Whatsapp:
Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 43862

Me te preferuarat