Tel. 0674749032
Shtepi me qera - Shtepi Private 2+1 afer me SELVINE / Qendren (PARKIM) me Privatesi Absolute | i Kompletuar Plotesi


Pagesa 295 Euro
Ambjenti 2+1,    Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 95.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga Riza Cerova Tirane,Shqiperia - Harta
INFO Data: 18/09/2022 19:56 Post ID: 82011 Lexime 3808

Jepet Me Qera  shtepi private  2+1 vetem 5 minuta ne kembe nga Selvia ** me oborr perpara **POST PARKIM || Totalisht e mobiluar  | Dhoma e gjumit eshte gati ne varesi te kerkeses gjithashtu dhe soba ,frigoriferi jane gati thjesht do vendosen  


Q3437


Te dhenat e ndarjes:

- 2 dhoma gjumi

- 1 sallon + 1 kuzhine

- 1 tualet

- 1 korridor 

- 1 verande


-SIP TOTALE:95m

-SIP Neto:95 m

-KATI:1

-Viti I ndertimit: 1970

- ASHENSOR: Jo


Karakteristika: 


- Shtepia ka oborr ka porte kryesore qe ofron siguri dhe privatesi .

- Privatesi apsolute sepse ska asnje banor tjeter ne shtepi

- Mundesi parkimi


- Uje 24 ore


- Shtepia eshte fantastike per nje familje .


- Oborr te madh me peme frutore.


- NĂ« nje zone shume te qete dhe me banor familjar 


- Jepet totalisht e mobiluar


- E sapo lyer


- Ndricim Perfekt 


- Dhomat te medha


Cmimi: 295 Euro ose 35,000 Leke


*Paradhenie (GARANCI ME PRONARIN ): 1.5 MUAJ


Tel ose WhatsApp:Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 82011

Me te preferuarat