Tel. 0674749032
Shtepi me qera - Ne BLLOK - 2+1+Bllk (110 m2) Ashensor || Mobilim Cilesore ** PARKET || Kondicioner ***Ori. JUG


Pagesa 550 Euro
Ambjenti 2+1,    Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 110.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Ismail Qemali, Tirane, Shqiperia - Harta
INFO Data: 17/09/2022 18:41 Post ID: 82868 Lexime 798

Apt Fantastik ne Bllok (Piceri Era) -- 2+1+Ballkon (110 m2) Pllt i 2005 me Ashensor || Mobilim Shume Cilesore ***Elektro Funksionale || PARKET || Kondicioner Inverter || Ndricim Perfekt **JUG || Tualet me Hidrosanitare Cilesore dhe Ajrosje Natyrale 


Q3207


Te dhenat e ndarjes:


- 2 dhoma gjumi

- 1 sallon + 1 kuzhine me vete

- 1 tualet

- 1 korridor 

- 1 ballkon i madh- SIP TOTALE: 110 m2

- SIP Neto: 100 m2

- KATI: 3

- KATET E PALLATIT: 10

- Viti i ndertimit: 2005

- ASHENSOR: Po


Extra:


- Apt 2+1 ne Bllok -- Piceri Era ((Lokacion Premium)) 

- Pallat i Ndertuar ne 2005, me Ashensor dhe Ndertime Cilesore


- Apt me Shume Ndricim **JUG dhe Hapesire te Bolleshme 

- Mobilim Cilesor, dhe Elektroshtepiake Funksionale

- Kondicioner 

- Dysheme Parketi 


- Dhomat e Gjumit me Hapesire dhe te kompletuara

- Tualet me Hidrosanitare Cilesore dhe Ajrosje Natyrale

- Te Gjitha Instalimet FunksionaleCmimi: 550 euro


*Paradhenie (GARANCI ME PRONARIN ): 1.5 MUAJ


Tel ose WhatsApp:
Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 82868

Me te preferuarat