Tel. 0674749032
Shtepi me qera - i Pabanuar me Pare - 2+1+**2WC & Vend PARKIMI te Ekonomiku (Rr. Elbasanit) Pllt i Ri || Super Arredim me **Arkitekt || Elektro A++


Pagesa 500 Euro
Ambjenti 2+1,    Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 86.00
Kati 7
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Ekonomiku - Harta
INFO Data: 18/09/2022 19:05 Post ID: 82900 Lexime 901

apartament 2+1+**2WC I pabanuar më parë- Ekonomiku (Rr. e Elbasanit) vend personal parkimi posht pallatit (-2)- Apartament i arreduar me arkitekt- Elektroshtëpiake marka të shtrenjta (SIEMENS, SAMSUNG, LG) || Pallat i Ri 


Q3444


Te Dhenat e Ndarjes: 


- 2 Dhoma Gjumi 

- 1 Sallon me Kuzhine

- 2 Tualete

- 1 Ballkon


- SIP TOTALE:  86 m²

- SIP Neto:  76 m²

- KATI: 7

- KATET E PALLATIT: 10

- Viti I ndertimit: 2016

- ASHENSOR:po


Karakteristika: 


-  Apartament me vendodhje premium, 2 min nga Universiteti Ekonomik. Lagje me hapsira të mëdha, ajër I pastër dhe qetësi absolute.

- Pallat me cilësi të lartë ndërtimi, administrim perfekt.

- Vend parkimi personal posht pallatit***

- Ashensor për 6 persona.

- Hyrje me dritë natyrale.

- Apartament me planimetri perfekte.

- Apartament I arreduar me arkitekt.

- apartament I shtruar me parket ac5

- kuzhinë druri 

- Elektroshtepiake Firma të shtrenjta, pianur dhe furrë SIEMENS,  Frigorifer SAMSUNG A++, TV 42  polësh LG,  

- Kondicioner inverter në dhomën e ndenjes Midea

- dhomë gjumi me tualet personal dhe me dyshek shum cilësor

- dritare të mëdha ku hyn dritë natyrale gjatë gjithë ditës.

- tualete me hidrosanitare cilësore dhe me dritare aspirimi 

- ballkon me hapsirë të madhe dhe me pamje nga liqeni.
Cmimi: 500 euro


Tel ose WhatsApp:Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 82900

Me te preferuarat