Tel. 0674749032
Shtepi me qera - Vile 2 Kateshe ne Mullet *PETRELE - Oborr **5 Vende Parkimi || e Rikonstruktuar me Cdo Gje Super Cilesore **Sis Ngrohje / Ftohje DAKINI


Pagesa 1,300 Euro
Ambjenti 3+1,    Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 700.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Sauk
Adresa Rruga e Vjeter, Mullet, Tirane - Harta
INFO Data: 21/09/2022 14:36 Post ID: 83388 Lexime 65

Jepet Me Qera Vile 2 Katëshe Me Privatësi Maksimale + Oborr & + **5 Vende Parkimi - Hyrja Është E Rikonstruktuar || Sistemi I Kondicionimit Është Daikin  **Më I Miri Në Treg ( Për Ngrohje Dhe Ftohje) || Kundrabufeja E Re || **Elektro Shume Cilesore || Ndricim Me Spote Led- Vila Është Me Ndërtim Super Cilësor Ku S'depërton I Nxehti Ose I Ftohti 


*** Pamje Panoramike Mbi Kalan E Petrelës Dhe Lumit Erzen 

****Shtëpia Ka Oborr Dhe Baçe Ku Ka Vresht  Dhe Pemë Të Tjera


Q3453


Të Dhënat E Ndarjes 


- 3 Dhoma Gjumi 

- 1 Sallon + Kuzhinë 

- 2 Tualete

- 2 Korridor

- 4 Ballkone


- Sip Totale  : 350 M² Ndërtim 

- Sip Neto : 280 M² 

- Sip Truall : 700 M² 

- Kati : 1-2

- Vit Ndërtimi : 2005

- Katet E Vilës :  2Karakteristika: 


- Hyrja Është E Re Dhe E Rikonstruktuar


- Sapo Është Vendosur Sistemi I Kondicionimit Që Është Daikin, Më I Miri Në Treg ( Për Ngrohje Dhe Ftohje ) 

- Kundrabufeja E Re Dhe E Kompletuar Me Elektroshtëpiaket

- Kolltuqet Janë Marr Në Greqi ( Mund Të Zëvëndësohen Dhe Me Kënd ) + Tv Plazëm 

- Tavane Të Varura Me Spote Ndricimi Led


- Ndriçimi Natyral Gjatë Gjithë Ditës, Ajër I Pastër, Qetësi, Gjelbërim Dhe Privatësi  

- Tualetet Janë Me Dritare

- Dhomat E Gjumit Të Mëdha Dhe Të Rregulluara ( Krevatët Zëvëndësohen ) 

- Vila Është Me Ndërtim Super Cilësor Ku S'depërton I Nxehti Ose I Ftohti 


*** Pamje Panoramike Mbi Kalan E Petrelës Dhe Lumit Erzen 

- Shtëpia Ka Oborr Dhe Baçe Ku Ka Vresht  Dhe Pemë Të Tjera- Qetësi Absolute, Njerëz Vendalinjë Dhe Te Qete

- Ka Akses Direkt Në Autostradë - 4 Min Larg Teg, 8 Min Larg Tiranës Dhe 15 Min Larg Elbasanit 

- Lidhet Shumë Shpejt Me Parkun E Farkës, Liqenin Artificial, Kopshtin Zologjik, Rezidencat Dhe Resorte Në Zonë 
Çmimi : 1300€


Tel Ose Whatsapp:Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 83388

Me te preferuarat