Tel. +355692514030
Home for Sale - Shitet: 2+1 ( Don Bosko - Xhamia ) k8, Ashens & Pamje e Lire - Ap 100% i Investuar: PARKET, Tualet i Ri (Hidros. Inkaso) Or. P **Plot Diell


Payment 125,000 Euro
Room | Kitchen 2+1,    Furniture In Part
Square Feet 117.00
Floor 8
City - Zone Tirana - Don Bosko
Address Rruga Bektash Kozeli Tirane,Shqiperia - Maps
INFO Data: 20/11/2023 15:26 Post ID: 197689 Reads 38

Shitet Apartament 2+1, Gjigand ( Don Bosko - Xhamia ) K8, Ashensor & Pamje - 100% I Investuar (Pjeserisht I Mobiluar) Parket Ac5 Me Shume Hapsire Dhe Drite | Dritaret Dopixham Plastik Me Grila Dhe Rrjete | Tualeti I Bere Nga E Para,Qe Nga Instalimet,Pllakat,Hidrosanotaret Inkaso 


Q4352


Te Dhenat E Ndarjes:

- 2 Dhoma Gjumi

- 1 Sallon + 1 Kuzhine

- 1 Tualet 

- 1 Korridor 

- 1 Ballkon 


- Sip Totale:117m2

- Sip Neto: 107m2

- Kati:8

- Katet E Pallatit: 8

- Pallat  I Ri 

- Viti I Ndertimit: 2002

- Ashensor: Po

- Hipoteke: PoKarakteristika: 


- Apartament I Bollshem Dhe Me Ndarje Te Rregullta

- Orientim Shume I Mire,Plote Drite Drite 

- Pamja Eshte Komplet E Lire 

- Apartamenti Eshte Totalisht Investuar Dhe Shitet Pjeserist I Mobiluar

- Parket Ac5 

- Dritaret Dopixham Plastik Me Grila Dhe Rrjete 

- Tualeti I Bere Nga E Para,Qe Nga Instalimet,Pllakat,Hidrosanotaret Inkaso Etj.

- Shtepia Eshte E Lyer Dhe Pastruar E Gjitha

- Ballkoni Eshte Mbyllur Me Vetrate Xhami Per Te Shmangur Shirat Dhe Te Ftohtin

- Dhomat E Gjumit Jane Planimetri Ideale  

- Ne Gjithe Ambjentin Jane Vene Ndricues Te Rinj


Extra Per Zonen:


- Zona Eshte Shume E Qete Dhe E Sigurte 

- Ka Mundesi Parkimi 

- Pallati Eshte Bere Me Struktura Shume Te Forta Betoni

- Fasilitetet Si Markete,Pasticeri,Qendra Sherbimi,Palester Etj, Jane Fare Prane Pallatit

- Aksesi Me Transport Publik Eshte I Menjehershem 

- Lidhet Menjehere Me Rruget Kryesore Cmimi: 125,000 Euro


Tel Ose Whatsapp:


Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 197689

Me te preferuarat