Tel. +355692514030
Home for Sale - Shitet: 1+1+2bllk ( Laprake - Kupola, Rr. Dritan Hoxha ) k5, Ashs - Kuzh e Kompletuar, Tualet me Dri


Payment 87,000 Euro
Room | Kitchen 2+1,    Furniture In Part
Square Feet 67.00
Floor 5
City - Zone Tirana - Laprake
Address Rruga Dritan Hoxha Tirane,Shqiperia - Maps
INFO Data: 22/11/2023 19:16 Post ID: 197727 Reads 75

Shitet Apt 1+1+2bllk ( Laprake - Kupola, Rr. Dritan Hoxha) k5, Ashensor - Pjeserisht i Mobiluar: Kuzh e Kompletuar | Apt me Shume Hapesire dhe Ndricim | Tualet me Dritare


Q4353


Te dhenat e ndarjes:


- 1 dhome gjumi

- 1 sallon + 1 kuzhine

- 1 tualet 

- 1 korridor 

- 2 ballkone 


- SIP TOTALE:67m2

- SIP Neto: 57m2

- KATI:5

- KATET E PALLATIT: 8

- Pallat I ri 

- Viti I ndertimit: 2005

- ASHENSOR: Po

- HIPOTEKE: POKarakteristika: 


- Apartament me hapsira te bollshme

- Orientim me drite

- Pamje e lire

- Pjeserisht i mobiluar

- Tualet me dritare


Extra per zonen:


-Zone me shume perspektive dhe zhvillim

-Pozicion strategjik(lidhet me rrugen dritan hoxha,lapraken,fushen e aviacionit,etj)

-Pallat i mirembajtur

-Siguri maksimale pasi ka shume biznese dhe survejohet me kamera

-Aksesi me transport publik eshte dirket posht pallatitCmimi: 87,000 euro


Tel ose WhatsApp:
Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 197727

Me te preferuarat