Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - Shitet, Super Cmim: 3+1+2wc - šŸ“Ministria e Jashtme (Brenda Unazes) Pallat i ri V. 2002 (Kat. 5 me Ashensor & Pamje) *JUG - PERENDIM


Pagesa 135,000 Euro
Ambjenti 3+1,    Gjendja Bosh
Siperfaqa 130.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Adresa Ministria e Jashtme, Tirane - Harta
INFO Data: 28/03/2023 22:27 Post ID: 100845 Lexime 5787

Shitet Apartament 3+1+2wc & 2Ballkone - ā­Me Cmim te Paperseritshem*ā­Ā  Te Min. E Jashtme (Brenda Unazes) Pallat i riĀ  V. 2002 Me Ashensor -Ā  (Kati 5, Me Pamje) Orientim Jug-Perendim & Lindje - Planimetri Shume E Mire Dhe Hapesire E Bolleshme | Ndricim Natyral Perfekt | Instalime Funksionale | 2 Tualete, Njeri Me DritareĀ  Ā 


- Vendodhja eshte fiks tek Komisariati Nr. 1 , Dhe ka dalje te shpejte ne Bulevard apo tek Pazari Ri.


Q3664


Te Dhenat E Ndarjes:


- 3 Dhoma GjumiĀ 

- 1 SallonĀ 

- 2 Ballkone

- 2 Tualete ( Njeri Me Dritare )Ā 


- Sip Totale: 130 m2

- Sip Neto:Ā  115 m2

- Kati: 5

- Katet e Pallatit: 6Ā 

- Viti I Ndertimit: 2002

- Ashensor: Po

- Orientim: Jug Perendim & Lindje


Karakteristika:Ā 


- Apartament Me Vendodhje Shum Te Mire, Te Min E Jashtme (Komisariati Nr 1) Brenda Unzaze, 10 Min Nga Qendra Ne Kemb

- Zone Shum E Qete Dhe Me Banor Te Vjeter

- Pallat I Ri , i Vitit 2002 Me Ashensor (4 Vendesh)Ā 


- Apartament Me Planimetri Perfekte.

- Me Diell Gjate Gjithe Dites **Jug Perendim & Lindje

- Organizohet Nga Korridori I Cili Shperndan 3 Dhomat E Gjumit, Tualetin Dhe Sallonin E Ndenjes

- 2 Ballkone Te Medhenj, Njeri Me Pamje Nga Dajti, I Dyti Me Pamje Nga Qendra Tiranes

- 2 Tualete, Njeri Me Dritare.- Fasilitetet Te Gjitha Afer, Supermarket, Farmaci, Qender Shendetesore, Kopshte, Shkolla, Komisariati Policise, Etj.Ā 

- Akese te shelqyer me Makine, dalje e shpejte ne Unaze & Bulevard, si dhe Zone shume qendrore ku mund te ecet me kembe deri ne qender, Pazar te ri Etj.


Cmimi: 135,000 Euro ( I Padiskutueshem *)Ā  Ā Cmimi eshte i Paperseritshme per Zonen Vetem 1030 ā‚¬/m2**


Tel Ose WhatsApp:

Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 100845

Me te preferuarat