Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - Shitet 2+1+Depo & 2Bllk brenda Unaze (Rr. Riza Cerova - 4 Deshmoret) Or. JUG - P (Kati 2)


Pagesa 106,500 Euro
Ambjenti 2+1,    Gjendja Bosh
Siperfaqa 94.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga Riza Cerova Tirane,Shqiperia - Harta
INFO Data: 28/03/2023 23:14 Post ID: 101295 Lexime 6387

Shitet Apt 2+1+Depo dhe 2 Ballkone brenda Unaze (Rr. Riza Cerova - 4 Deshmoret) Zone Sh. e Mire - Godine e Ndertuar ne 2015 - Hyrje me Vete | Cilesi Shume e Mire Ndertimi | Or. Jug - Perendim | 2 Ballkone | Instalime Cilesore


Q3802


Te dhenat e ndarjes:


- 2 dhomë gjumi

- 1 sallon

- 1 tualet

- 1 korridor

- 2 ballkon 


- SIP TOTALE: 93.2m2

- SIP Neto: 86.3m2

- KATI: 2

- KATET E Viles: 3 

- Vile me Cdo Hyrje me Vete

- Viti I ndertimit:2015

- ASHENSOR: joKarakteristika: 


- Godinë shumë afër me rrugën 4 dëshmorët

- 3 min larg nga unaza dhe 5 minuta në këmb nga pazari I ri

- cilësi të lartë ndërtimi sepse vet ndërtuesi jeton në godinë.

- hyrje gjithsecila më vete për 2 Katet e vilës, 

- depo personale në kafazin e shkallëve rreth 7m² e cila nuk është shënuar në çertifikatë pronësie.

- organizohet nga korridori I cili është lidhës me sallonin, dhomat e gjumit, dhe tualetin

- çdo dhomë është orientim jug perëndim

- apartament me 2 ballkone

- dhomat e gjumit kubike dhe me hapsirë goxha të madhe

- vetrata dopioxham termike

- tualet me hapsirë dhe me aspirim

 


Çmimi : 106,500 Euro 


Tel ose WhatsApp:
Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 101295

Me te preferuarat