Tel. +355692514030
Home for Rent - Me Qera: 2+1+2wc (Rr. e Kosovareve - Komun, Liqeni) 120m2 - k9 (Ashens) i Kompletuar, me Sh. Ndricim | Elektro A++ PARKET


Payment 800 Euro
Room | Kitchen 2+1,    Furniture Furnished
Square Feet 120.00
Floor 9
City - Zone Tirana - Blloku/Liqeni Artificial
Address Rruga Skender Luarasi Tirane,Shqiperia - Maps
INFO Data: 16/06/2024 21:01 Post ID: 103480 Reads 34364

Jepet me Qera: Apt 2+1+2wc & Ballkone ( Rr. e Kosovareve - afer Kompleksit Dinamo ) kati 9, Pllt me Ashensor | Apt me Shume Hapesire dhe Ndricim | Mobilim Cilesore, Sallon Open Space | Kuzhine me Cdo Pajisje | Elektro A++ | Dysheme PARKET |

QQ4684

Te dhenat e ndarjes:

- 2 dhoma gjumi
- 1 sallon + 1 kuzhine
- 2 tualete 
- 1 korridor i madh
- 2 Ballkone

- SIP TOTALE: 120m²
- SIP Neto: 115m²
- KATI: 9
- KATET E PALLATIT: 9
- Pallat I ri 
- ASHENSOR: Po

Karakteristikat: 

- Vendndodhje Ideale, Rr. e Kosovare (2min nga Liqeni, Komuna dhe Blloku)
- Pallat i Ri me Ashensor

- Apt me Shume Hapesire dhe i Kompletuar
- Orientim Plot Diell 

- Sallon dhe Kuzhine Open Space 
- Dysheme PARKETI
- Mobilim Cilesore, Elektro A++
- Kuzhine me Cdo Pajisje 

- Dhoma Gjumi te Kompletuara
- 2 Tualete Funksionale 
- Ballkon i Madh 

- Instalime Cilesore
- Cdo Facilitet ne Afersi 

Cmimi: 800€

*Paradhenie: 6 MUAJ

Tel ose WhatsApp:


Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 103480

Me te preferuarat