Tel. +355674749032
Shtepi ne shitje - Shitet: Vile 3 Kate (395m2 ndertim & 550m2 Truall) Pamje Spektakolare mbi Liqenin e Tiranes (6 Dh. Gjumi & 4wc) ME HIPOTEKE***


Pagesa 434,500 Euro
Ambjenti 4+1,    Gjendja Bosh
Siperfaqa 395.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Rruga e Ullishtes Farke,Shqiperia - Harta
INFO Data: 31/05/2023 21:11 Post ID: 108042 Lexime 9158

Shitet Ultra Vilë me Pamje Panoramike mbi liqenin e Tiranës dhe Malit Dajt *ME HIPOTEKE* - Zona Liqeni Thatë - Pas Hotel Radisson ( 2 min e 50 sec me makinë) - rruga Ullishtes  - Vila është ndërtim 2022 çdo gjë cilësore aktualisht kanë përfunduar elektriket dhe hidrualiket dhe rregullimi i mureve. - Zona është super e qetë me rrugë të asfaltuar dhe me ajër të pastër rruga për të shkuar te vila është e bukur me pemë ullijnë etj - Interiori i vilës mund të bëhet dhe nga pronari me çmim 410,000€ ( ngelet vetëm mobilim për blerësin  dhe dekori i brendshëm) - Tipologjia e vilës është shumë e bukur ka akses në 2 rrugë dhe nga pas dhe nga para që lidhen me liqenin dhe saukun  


**Kane Filluar Punimet, Dorezohet e Perfunduar **


Q3594


Te dhenat e ndarjes:


- 1 Sallon+ kuzhinë

- 3 Dhomë Gjumi (Kati 2) 

- 4 Tualete  

- 5 Ballkone 

- 2 Korridore 

- 1 Depo 

-  kati 3 (3 dhoma,që mund përshatet sipas ndarjes) 


- Sipërfaqja Truallit  : 550 m²

- Sipërfaqja e Ndërtimit : 395 m² 

- Vila : 3 Kate 

- Orientimi : JUG - LINDJE - PERËNDIM - VERI 

- VITI ndërtimit : 2022 


- Kati perdhe :  15.4 m² shkallë, 95 m² siperfaqe e brendshme 17m² verande.

- Kati 1 : 15.4.m² shkalle, 95 siperfaqe e brendshme. 16 m² ballkone.

- Kati 2 : 15.4 m2 shkalle, 95m2 siperfaqe e brendshme, 32m2 ballkone.

- ME HIPOTEKE*


Karakteristika: 


Shitet Ultra Vilë me Pamje Panoramike mbi liqenin e Tiranës dhe Malit Dajt - Zona Liqeni Thatë - Pas Hotel Radisson ( 2 min e 50 sec me makinë) - rruga Ullishtes  

- Vila është ndërtim 2022 çdo gjë cilësore aktualisht kanë përfunduar elektriket dhe hidrualiket dhe rregullimi i mureve. 

- Zona është super e qetë me rrugë të asfaltuar dhe me ajër të pastër rruga për të shkuar te vila është e bukur me pemë ullijnë etj 

- 3 Min për të dal në autostradë 10 min nga rruga elbasanit 10 min nga Bllok 5 Min larg  Teg 

- Shumë pranë qyetetit dhe larg zhurmave të tij 

- Interiori i vilës mund të bëhet dhe nga pronari me çmim 410,000€ ( ngelet vetëm mobilim për blerësin  dhe dekori i brendshëm) 

- Tipologjia e vilës është shumë e bukur ka akses në 2 rrugë dhe nga pas dhe nga para që lidhen me liqenin dhe saukun 

- Struktura e vilës është bërë që të ketë shumë xhamari, kati përdhe organizohet nga salloni, kuzhina, ballkoni, parabanjë dhe banjë, korridor dhe depo ( ose mund të bëhet dhe ndryshe sipas dëshirës mund bësh bilardo, xhakuzi etj si zonë është e kërkuar dhe për airbnb qira ditore ku mund të organizohen ditëlindje etj, pasi është shumë pranë qytetit ) 

- Kati dytë ka 3 dhoma gjumi dhe secila dhomë ka tualet brenda saj dhe 2 nga dhomat kanë dhe daljen në ballkon ka dhe korridor dhe shkallët që lidhen me katin e tretë që mund ta organizosh sipas dëshirës 


Extra: 


- Zona është fantastike, ka vetëm vila dhe komunitet i vjetër i zonës

- Zona është e mirë sistemuar

- Vila është e përshtatshme për banim dhe për investim pasi ka pozicion shumë strategjik 

- është një nga vilat më okazion për çmimin që kaCmimi: 434,500€  **Dorezohet e Perfunduar


Tel ose WhatsApp:

8223

25/05/23Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 108042

Me te preferuarat