Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - Shitet: 3+1 (Oxhaku - Kongresi Manastirit) me Parkim (K. 6, pa Ashensor) i Investuar, Sis. Kapot | Mobiim Druri -- Pamje Panoramike


Pagesa 110,000 Euro
Ambjenti 3+1,    Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 116.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga Kongresi i Manastirit Tirane,Shqiperia - Harta
INFO Data: 18/03/2023 02:43 Post ID: 110551 Lexime 49

 • Shitet Apartament 3+1+2 Ballkone (Oxhaku - Rr. Kongresi i Manastirit) i investuar nga fillimi,me termoizolim dhe mobilim druri | Papfingo mbi shtepine ne vleren 15,000 euro me siperfaqe 115 m2 (ne perdorim) Parking i sigurte (brenda pallatit) per banoret- Planimetri dhe orientim perfeket Lindje-Jug-Perendim 

 • Q3790

 • Te dhenat e ndarjes:

 • - 3 dhoma gjumi
 • - 1 sallon + 1 kuzhine
 • - 1 tualet  
 • - 1 korridor 
 • -  2 ballkone 

 • - SIP TOTALE:115.7
 • - SIP Neto: 107.8
 • - KATI:6
 • - KATET E PALLATIT: 6
 • - Pallat Ekzistues 
 • - Viti I ndertimit: 2005
 • - ASHENSOR: Jo


 • Karakteristika: 

 • - Zona ofron PARKIM 
 • - KONDICIONER
 • - Pamje Panoramike e paster
 • - Ndricim natyral te larte gjate gjithe kohes
 • - Orientimi: Jug-Lindje-Perendim

 • - Izolim akustik
 • - Termoizolim 
 • - Hidroizolim 
 • - Lagje e qete , me banore familjare

 • Extra: 

 • - Ambiente te perbashketa ne lagje ( Kopesht , lulishte etj)
 • - Mobilim Druri 
 • - Tavan i dekoruar me punime gipsi
 • - Dyer Druri
 • - Dere e Blinduar
 • - Televizor HD
 • - Mikrovale 
 • - Pianure + Aspirator
 • - Lavastovilje
 • - Dritaret cilesore me dopjo xham 
 • - Facilietet afer
 • - Akses me Transport publik 


 • Cmimi: 110,000 Euro

 • Tel ose WhatsApp:Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 110551

Me te preferuarat