Tel. +355674749032
Shtepi ne shitje - Shitet Shtepi 2 Kateshe ne Vore - 250 m2 Truall & 170 m2 (Pjeserisht i Mobiluar) me Dok. te Rregullt


Pagesa 125,000 Euro
Ambjenti 3+1,    Gjendja Bosh
Siperfaqa 85.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Vore
Adresa Vore - Harta
INFO Data: 29/03/2023 01:49 Post ID: 114385 Lexime 76

Shiter shtëpi Dykateshe në Vorë


- Shtëpia ka nje siperfaqe totale prej 170 m2, ndërtim, dhe 250 m2 truall.

Kati i parë, me siperfaqe 85 m2, eshte i perbere nga një sallon i bollshëm, një dhome gjumi, banjo, depo dhe ballkoni.


- Kati i dyte me siperfaqe 85 m2, eshte i perbere nga korridori, një dhome ndenje dhe kuzhinë, një dhome gjumi, banjo dhe ballkon.


- Ofrohet e pjesërisht i mobiluar: Kuzhinë e kompletuar; Elektroshtëpiake si: frigorifer, sobe, aspirator, lavatriçe; kolltukë; tv, dush diellor; tualetet të kompeltuara me pajisje hidrosanitare.

Banesa disponon dokumentacion të rregullt ligjor (leje legalizimi dhe certifikate pronësie).- Vila  ndodhet ne rruge kryesore dhe shume afer transportit publik


- Planimetria e prones eshte perfekte dhe ka pamje te lire nga ballkoni ,


- zona ofron cdo facilitet afer shkolla,cerdhe,bare,restorante,e çdo gje tjeter qe jetesa te jete sa me e qete 


Karakteristika: 


- Pamje Panoramike e paster

- Ndricim natyral te larte gjate gjithe kohes

- Orientimi: L-P

 

- Lagje e qete , me banore familjare

- Lagje shume e sigurte Çmimi : 125,000 euro


Tel ose WhatsApp:Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 114385

Me te preferuarat